Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bevan dagadva a cicám tappancs...

Bevan dagadva a cicám tappancsa. Micsináljak?

Figyelt kérdés
Cicám tappancsa alul akis párnácskájánál bedagadt nagyon:/ egyik naprola másikra.. a cica éjszaka ittbennt aludt alakásban.és fogalmam sincs mitölehet.. valami tipp vagy tanács mit tudnékvele csinálni? nagyon megköszönném nagyonfontos nekem a cicám o.o
2010. okt. 31. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg , hoyg nincs-e benne szálka, vagy más szúrós dolog. HA vérzett, akkor betadinozdd le ( vagy ne ) és el kéne vinni állat orvoshoz is, ha ma már nicns , akkor holnap, lehet súlyosabb a baj :S
2010. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudommegfogni se szegényt egész nap kinnvolt az udvaron szoval remélem annyira nem fáj neki:/ hnap szerintem nemlesz állatolvos:S remélem semmi komoly de ha hnap estig nem megy le alábárol közlöm szüleimmel h visszük be:(( most behoztuk eszik..:/ remélem nemlesz semmi baja:(
2010. okt. 31. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mindig be van dagadva neki? Amúgy sztem is valami belemehetett neki a tappancsába pl. szálka vagy valami tüske,attól dagadthatott be...,mindenesetre jobbulást a cicnek!!:)
2010. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy valamivel elvágta, vagy vmibe beleakadt és genny gyűlt fel benne. Jó lenne kinyomni, és lefertőtleníteni és utána antibiotikumot adni, de inkább nézessétek meg kedden dokival. Ne engedjétek ki a cicát!
2010. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát amég mindig bevlt neki kinnvotlma mert általába kiszokott menni piszkitani bár vanittbent is alma neki..kinnvolt ksiit lehet jolesettneki egykishideglevegő nálunka lakásbana 28fok az átlagosnak számit lehet melegeis votl miután bejött tisztogatta a tappanscátutána nétem h voltpárvércsepp körülötte:/ ha holnapig nemmuil el neki mindenkép bevisszük..nemseretnámh nagy baj legyek o.o köszönöm szépen:))
2010. nov. 1. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz! Vagy addj neki, 1/8 gyulladáscsökkentőt!
2010. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
márkifakadt neki aéscsakegy seb van a duzzanat is lement róla:)) sokkal jobb kedve van játszik mászkál már akanapét is ujrakinozza:D már használja alábát néhanéha..betadint ajánlottak rá mert az jó rá ugyse nyalja le de az én macskám ugylátszikszereti mertlenyaltaa:D de hálaistem márszebbneki ésjobban is van^^
2010. nov. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!