Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tarthatok skót lógófülü...

Tarthatok skót lógófülü kiscicát két kinti korcs kizuya és egy kibe járkálós bichon havanese kutya mellett? Igaz hogy túl érzékeny eza fajta? Miért ilyen élrzékeny? Micsináljak? Inkábbne tartsak ilyen állatot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a "kizuya"??? És mi az h korcs? H mondhatsz ilyet a saját állataidra??? Am meg senki nem fogja neked megmondani h lehet e úgy tartani mert ez mind a kutya/kutyák jellemétől függ!
2010. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinti korcs? Bravó!! Igen, az lenne a legjobb ha nem vennél új állatot, inkább a meglévőkről gondoskodj. Kezd mondjk a két kinti "korccsal"!
2010. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne. Korcsnak tényleg csak az hívja az állatokat, aki nem szereti őket vagy egy állatban csak a szépségét szereti. Tanácsosabb inkább Barbie babát venni, esetleg plüss kutyát/cicát, ők nagyon szépek.
2010. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
akkor hogy írjam le a " korcs" helyett a kutya nevét ha nem fajtiszta egyik sem hanem kóbór kutyát fogadtam be. még mindig utálom őket? és boccs ha elírtam valamit pl a kutyát elírtam. és ezeknek nincs fajtájuk másnéven korcs vagy nemtom h mondják.amugy meg velük is szoktam foglalkozni akkor nem fogadtam volna be ezt a két kóbor kutyát 7évvel ezelőtt.
2010. febr. 7. 11:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk keverék vagy mix. Ha igazán akarod, akkor találsz rá más kifejezést. Sokat elárul rólad az, hogy mi jutott velük kapcsolatban először eszedbe.
2010. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
és nem mondhatom rájuk hogy fajtiszta mert nem azok nem mondhatom ho gy keverék mert a keverék azt jelenti hogy két különböző fajtisztából van nekik meg semmi közük ezekhez a dolgokhoz és őket ugy nevezik korcs. ha nem tudnátok vannak olyan kóbor kutyák akiknek nincs semmi fajtájuk közük nincs semmi fajtához egyszerűen korcs kutyák. de ugy látom ti olyanok vagytok akik csak a fajtiszta vagy keverék kutyákon esne meg a szívük ha meglátnák az utcán rohangálni
2010. febr. 7. 11:46
 7/19 A kérdező kommentje:
akkor mondj te egy másik nevet a korcs helyett !!! csak hogy ne mondjam rájuk hogy korcs de azt se hogy keverék mert akkor hazudnék
2010. febr. 7. 11:47
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szedted ezt a hülyeséget h a keveréket csak két (amúgy FAJTATISZTA és nem FAJTISZTA) kutyára mondják??? A keverék nem azt jelenti h két fajtából jött létre '-.-
2010. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A keverék jelentése, hogy nem fajtatiszta szülőktől származó. Tehát keverék kutyának számít az összes, aki nem fajtatiszta. Nekem az összes kutyám és macskám mentett. Van közöttük fajtatiszta és keverék is. A keverékek nekem szebbek és nemes egyszerűséggel tündérbogárnak hívom mindegyiküket, mint fajtameghatározás és életem nagy ajándékának tartom őket. A macskát akkor vállald, ha bent tudod tartani biztonsággal és el tudod különíteni a kutyáktól, hisz bizonytalan, hogy a kutyák hogy jönnének ki vele. A macska sem lenne túl boldog, ha nem tudna előlük elbújni, mert nem tudni, hogy ő megszokná-e a kutyák társaságát. Szóval rizikós.
2010. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hülyeséget írtam. A keverék, aki nem fajtatiszta. Ez lehet:

-két azonos fajtatiszta kutya leszármazottja, akiknek nincs törzskönyve

-két különböző fajtatiszta kutya leszármazottja

-bármilyen más többgenerációs keveredésből származó kutya

2010. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!