Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak a fiú macskák jelölnek,...

Csak a fiú macskák jelölnek, vagy a lány is?

Figyelt kérdés
Nem értek a cicákhoz, hozzánk szegődött egy cica, most már én is cicatulajdonos lettem. Az állatorvos is megnézte, és azt mondta, hogy lány. Nekem az a furcsa, hogy a farkát felemeli, mozgatja és hátrafelé "pisil". Azt mondták, hogy a fiúk csinálnak így. Akkor most vajon lány vagy fiú a cicám?
2010. okt. 31. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

szia


nekem azt mondta az állatorvosom, hogy a lány macskáknál is előfordul, hogy jelöl, az ivarzási időszakban.

De a lány cicáknál rossz szokás is lehet.

valószínű ivartalanítással megszüntethető.:)


22/L

2010. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ivartalanított nőstény. Mentett macska, kb. másfél évesen került ide. Eleinte csak azt vettük észre, hogy kipisil az almosdobozból, de a fal felé, a doboz be van tolva egészen a falig. Nem láttuk hogy csinálja. Lejárunk vele sétálni és egyszer láttam a "trükköt": állva, farkafelvágva pisilt ám hátrafelé! Azóta is volt olyan, hogy megáll és csak spriccent egyet, mint a kandúr. Olyan helyeken csinálja, ahol előzőleg láttam másik (val.szeg. kóbor) macskát . Nyilván jelzi, hogy arrajárt.
2010. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. nov. 2. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is jelöltek az ivartalanított domináns nőstény cicáim! Szóval nem kandúr a cicád! :)
2010. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Láttam ivartalanított lány macskát is jelölni, mindig ugyanoda jelölt, tehát létezik ilyen, bár én is nagyon meg voltam lepődve, nem tudtam hova rakni a dolgot, gondoltam meghülyült.
2010. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, már azt hittem az állatorvos sem tudja megkülönböztetni!
2010. nov. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!