Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért miákol ilyen panaszosan...

Miért miákol ilyen panaszosan minden WC-zés előtt?

Figyelt kérdés
10 hetes cica, amúgy jó étvágyú. Minden WC-zés előtt fájdalmasan nyávog. Pár napja voltunk dokinál, kapott féregirtót, és antibiotikumot, de még mindig nyivákol. Az utóbbi napokban bágyadtabb is volt, talán az antibiotikum miatt. Volt már valakinél hasonló?
2010. nov. 2. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a Bátyámék macskájánál ugyan ez volt,azt tudom hogy az volt a baja hogy ott ahol pisil és kakil be volt gyulladva, az orvos nem tudom mit adott a bátyáméknak mert nem voltam ott :S
2010. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a cicámmal. Már nem emlékszem mit adott a doki, de valamilyen gyulladása volt. 3-4 nap után javult egy picit a helyzet.
2010. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát hogyha a doki látta és kezelte, akkor lehet, hogy már nem az a baja, ami volt. Az enyém akkor is szokott nyivákolni, ha túl kevésnek találja az almot. Mikor almot takarítok, a végén mindig odajön hozzám, és belekapar, ellenőrzi, hogy jól csináltam-e =) És ha úgy gondolja, hogy ezt nem tudja eléggé kaparni, akkor nyávog, hogy öntsek még.
2010. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk ugyanez volt a probléma. Ha ivartalanított és kandúr, akkor hugyúti probléma lehet. Mennyetek el másik állatorvoshoz, hátha az észreveszi hogy a macskának gondja van. Valszeg egy speckó kaját fog neki felírni: royal canin. Ez ilyen hugyúti megbetegedéseken átesett macskáknak szokták adni, mivel a hagyományos tápszerek, hugyúti problémákhoz vezethetnek.
2010. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még csak 10 hetes, korai lenne az ivartalanítás.

Eddig is Royal Canin ropit kapott, Whiskassal keverve, este meg valami szaftosat, konzervet vagy alutasakosat.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, javulgat a cica, tegnap már a bágyadtsága is elmúlt.

A doki szerint (ismét felhívtam) csak valami emésztési gond lehetett.

2010. nov. 3. 07:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!