Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem játszik a nagycica...

Miért nem játszik a nagycica a kicsivel?

Figyelt kérdés
Van egy 5 és féléves fekete kan cicusom és egy 6 hónapos kis ördöglány cicám. De sehogy nem akar a nagyfiú a kislánnyal játszani. A kor miatt lehet? Vagy egyszerűen nem vonza már a játék az "öreget"? Van 2 kutyám is és a kisebbik "dög" :D az imádja a kislány cicát.. Együtt esznek, alszanak néha játszanak is. A németjuhászom eltűri őket de néha a kicsi még kihúzza a gyufát mert megpofozza :D Olyan helyesek együtt. De azt az egyet nem értem, hogy a nagycicám Marcika miért nem játszik a kis Tofikámmal ?
2010. nov. 3. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen reakciója volt a nagy cicának mikor elöször meglátta a kiscicát?
2010. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én nagy cicám játszik a kicsivel
2010. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem üti-veri, nem bántja másképp sem, akkor jól van. Ennyi. Macskák nem feltétlenül komálják egymást, mint ahogy mi sem, emberek. Ha nem haragszol valakire, nem feltétlenül lógsz vele folyton - lehet, hogy elvagytok egymás mellett, és kész. :)

Anno volt négy macskám, ebből kettő-kettő testvérpár, és összevissza szórakoztak. Tejföl együtt vadászott Tücsökkel, de rá se nézett Foltira, a kislány testvérére. Tücsök Güzüvel aludt és folyton mosdatta, de féltékeny volt Foltira, és ha közéjük feküdt, elhúzta a csíkot. Güzü imádott Foltival aludni, élőpajzsként védte, de nem tudta mire vélni Tejföl pattogását.

Na... ennyi elég. A macskák bonyolult lelkek. :)

2010. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tiszta Barátok Közt XD

A nagymacsek valószínű féltékeny a kicsire, vagy egyszerűen nem csípi, ahogy írták már fent is :)

2010. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:33


Hát ez tetszett:))..,kész családi dráma:D

2010. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem csak a kor az oka. Egy fiatal cica tele van energiával amit játékos tanulással vezet le. Egy ötéves macskának már valószínűleg nincs kedve ugrándozni / bolondozni.
2010. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi most fogadtunk be egy 2 hónapos kiscicát egy nagy, 10 éves cica mellé. A kicsi nagy kópé állandóan játszana, ugrál rá a nagyra, de a nagy ezt nagyon nem értékeli, ő már csak nyugalmat szeretne.:) Persze ez macskafüggő is, van amikor a nagyobb macska is játékos és jól kijön a kicsikkel de nem kell meglepődni ha nem.
2010. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!