Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány kilós az ivartalanított...

Hány kilós az ivartalanított kandúr cicád? Kíváncsiságból kérdezem, mert az enyém 5,5kg, és nem tudom eldönteni, hogy ez átlag súly, vagy kicsivel átlag feletti?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:40
 1/9 anonim válasza:
Az enyém 10 éves,házi és perzsa keverék.6,90 kiló.Most mérte meg az orvos.Azt mondta,minimum másfél kilót le kéne adnia.Szerintem,a Tied így jó,ahogy van.Ne fogyóztasd soha.Imádnak enni,és nagyon édesek.:)
2011. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) jó nagy! Nem akarom én fogyóztatni, nem olyan dagadt ő, kis töltött káposzta, nekem így tetszik. Ebben a pillanatban is eszik...:D
2011. febr. 24. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
ez túl súly de ne érdekeljen az enyém is ilyen
2011. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megmondani. Az enyém 8 kg és nincs nagyon elhízva. Azért persze van hasa. A doki szerint nem annyira vészes, de azért 1 kg-t leadhatna.

Szóval az ő ideális súlya 7 kg lenne, mert nagytermetű.

A cicád alkatán látod hogy jó súlyban van e vagy sem.

2011. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Húú 7kg! Szép macsek lehet! Valami fajtiszta, vagy sima házi?
2011. febr. 24. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
az enyém egy éves ivartalanított kandúr és 4 kiló. az orvos nekem is azt mondta hogy lesz vagy hat kiló, szóval ne aggódj : )
2011. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit off: Az enyém nőstény és 5 kg felett van kicsivel. Nem kövér, hanem viszonylag nagyméretű, ami nősténynél szokatlan. Teknőctarka egyébként.
2011. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 kiló, éppen a fele volt ivartalanítás előtt, úgy nézett ki, mintha éheztettem volna. Most gyönyörű szép, neki éppen ideális az 5 kiló.
2011. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sima házi. :)
2011. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!