Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hány kilós az ivartalanított kandúr cicád? Kíváncsiságból kérdezem, mert az enyém 5,5kg, és nem tudom eldönteni, hogy ez átlag súly, vagy kicsivel átlag feletti?

2011. febr. 24. 16:40  Privát üzenet  

A válaszok
Az enyém 10 éves,házi és perzsa keverék.6,90 kiló.Most mérte meg az orvos.Azt mondta,minimum másfél kilót le kéne adnia.Szerintem,a Tied így jó,ahogy van.Ne fogyóztasd soha.Imádnak enni,és nagyon édesek.:)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2011. febr. 24. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:) jó nagy! Nem akarom én fogyóztatni, nem olyan dagadt ő, kis töltött káposzta, nekem így tetszik. Ebben a pillanatban is eszik...:D

# 2/9Időpont 2011. febr. 24. 16:57 Privát üzenet
ez túl súly de ne érdekeljen az enyém is ilyen

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2011. febr. 24. 17:36 Privát üzenet

Ezt nem lehet így megmondani. Az enyém 8 kg és nincs nagyon elhízva. Azért persze van hasa. A doki szerint nem annyira vészes, de azért 1 kg-t leadhatna.

Szóval az ő ideális súlya 7 kg lenne, mert nagytermetű.

A cicád alkatán látod hogy jó súlyban van e vagy sem.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2011. febr. 24. 20:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Húú 7kg! Szép macsek lehet! Valami fajtiszta, vagy sima házi?

# 5/9Időpont 2011. febr. 24. 21:37 Privát üzenet
az enyém egy éves ivartalanított kandúr és 4 kiló. az orvos nekem is azt mondta hogy lesz vagy hat kiló, szóval ne aggódj : )

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2011. febr. 24. 22:22 Privát üzenet
Kicsit off: Az enyém nőstény és 5 kg felett van kicsivel. Nem kövér, hanem viszonylag nagyméretű, ami nősténynél szokatlan. Teknőctarka egyébként.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2011. febr. 25. 11:16 Privát üzenet
5 kiló, éppen a fele volt ivartalanítás előtt, úgy nézett ki, mintha éheztettem volna. Most gyönyörű szép, neki éppen ideális az 5 kiló.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2011. febr. 25. 12:32 Privát üzenet
Sima házi. :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2011. febr. 25. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért harap? Májusban befogadott cica (nőstény, ivartalanított kb 1,5 éves) kedves, barátságos, bújós.
Akik nem sterilized tápot adtok az ivartalanított cicátoknak, nem féltek, h baja lesz, vagy más módon védekeztek a húgykő ellen?
1 éves ivartalanított benti cica, hogyan fogadna egy új jövevényt?
2 éves ivartalanított nőstény macska mellé magamhoz vehetek egy pici kandúrt?
Hol tudnék ivartalanított, szobatiszta lány cicához jutni?
Az ivartalanított nőstény macska nagyobbra nő mint az "átlag"?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!