Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor a legaranyosabb a cicád?

Mikor a legaranyosabb a cicád?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a cicádat mikor látod a legaranyosabbnak.


Az én kis, fekete kandúrom olyankor a legédesebb, amikor a kikunyerált parizer után leül, és félig becsukott szemmel, elégedetten nyalogatja a száját. =]


2010. nov. 3. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
egyik amikor alszik és közben ugy nyujtozkodik hogy a két első mancsa a fején van közben, a másik amikor néz rám és azt várja hogy megsimogassam vagy felvegyem, imádom őket :D
2010. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mikor a legaranyosabb, mindig az, kivéve amikor harap:S Kicsi korában a papucsomba fekve aludt, az nagyon édi volt
2010. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig aranyos! De legfőképp akkor amikor eszik, játszik, nyújtózkodik. Akkor meg tudnám enni. :DD
2010. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindiig :)

Amúgy nekem akkor tetszenek legjobban, mikor játszanak egymással, akkor olyan édes pofát vágnak. :)

2010. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám akkor a legédesebb, amikor alszik és kilóg a nyelve a szájából :D Meg akkor amikor eszek, az ölembe ül és addig dorombol amig nem adok neki egy falatot :D
2010. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mosdatják egymást. Meg az is nagyon cuki amit az első hozzászóló írt. :) Meg amikor dagasztanak, majd belegömbölyödnek az ölembe. Meg amikor a nagy cicám szorosan a fejemhez nyomja a fejét, és úgy alszik. Meg amikor csörög az ébresztőóram, és a kissebbik cicám jön dagasztani meg puszilgatni, és így már nem is olyan rossz felkelni. :)

Szóval nagyon sok minden aranyos bennük. :)

2010. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Az enyém akkor, amikor a macskaszalámi felfalása után elégedetten nyalogatja a kicsi pofiját:)
2010. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mindig, de főleg amikor reggel odajön hozzám és nyom egy puszit az orromra.Ezért szeretek felkelni, nem a suli miatt...
2010. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor a legédibb, mikor belefészkeli magát a cicás mamuszomba. Alig fér már el benne, és ha elalszik általában ki is borul onnét.:) Illetve mikor alszik, és olyan nyamnyogó hangot ad ki. Hát olyankor is meg tudnám zabálni. ^^
2010. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű kérdés, mert szinte mindig aranyosnak találom a kis drágámat. =) (csak akkor nem, mikor karmol/megharap)

Nagyon édesen tud aludni, pontosabban az a legjobb, amikor egy pillanatra felébred, és a két kis mancsát keresztben a pofija elé teszi. =)

Vagy amikor dorombol az ölemben, és csukott szemmel, mosolyogva (!) dagaszt. =)

Na meg az etetés utáni elégedett nyalakodás se semmi. =)

2010. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!