Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány szót ismer fel a cicád?...

Hány szót ismer fel a cicád? Mely szavak ezek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 17:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
sicc :D akkor még vissza is nyávog, hisztizik
2011. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sziámi cicám van, és ez a fajta köztudottan nagyon beszédes. Úgyhogy szinte minden szót felismer. Lehet vele élesben beszélgetni is! Bármit mondok neki, látszik, hogy odafigyel és nyávogással válaszol.
2011. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hami, nem, dagi, miu(a neve), fürdés, apa. Ezekre reagál, ha olyan kedve van. Egyébként ki tudja nyitni az ajtót, tudja, hogy ha be van zárva, akkor a kulcsot kell piszkálni(elfordítani szerencsére nem tudja) és ha ismerős autó/motor hangot hall, akkor szalad, hogy üdvözölje.
2011. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ja, igen...feleselni a nemre ő is nagyon tud. meg ha rászólunk, úgy tesz, mint ha nem is ő lenne, aki rosszat csinál...csak az hiányzik, hogy fütyörésszen:)
2011. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szerintem az én Zsoltim mindent ért :) És embernek hiszi magát :)


Amit biztos ért: hozd ide, nem szabad, menj onnan, gyere ide, gyere, vacsi van, a nevét.

Amikor jövök haza, és lent a kaputelefonon beütöm a kapunyitó kódot, az fent a lakásban csörög egyet, és a macska szalad az ajtóhoz, tudja, hogy jövök haza. Ha én itthon vagyok, és más jön hozzánk, és felcsenget, akkor Zsolti nem foglalkozik a csengővel.

2011. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nekem egy ötéves keverék lánycicám van.

Ezeket a szavakat ismeri: Kajaidő, Sicc, Cicc, Kutya, Cicus, Cikcakk(ez a neve) :D

2011. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 T Bogi ***** válasza:
Amiben i betű van azt jobban megjedzi
2011. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Cikkcakk megalol
2011. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 skarma ***** válasza:

Nálunk már szavak sem kellenek, elég pár zörej, amit megért a macska:D

Konzervdoboz nyitódása, apa papucsának hangja, sírás (olyankor jön vigasztalni), ajtónyitódás (de ő is ki tudja nyitni), tv hangja, stb...

2011. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

1. Kormi, Mi ez? Éhes vagy? fehér, cicc! cica

2. Mufurc, gyere, kifelé, szomjas vagy? macska, öregasszony...

2011. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!