Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Ha van egy kerti...

Mit tegyek? Ha van egy kerti tavam amihez 10-15 macska odaszokott és kapkodják ki a halaimat. Várom a javaslatokat.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem amióta van kutya azóta egy macska sem jön az udvarra. Esetleg van kutyád? Vagy van rá lehetőség,hogy tarts egyet? Még esetleg azt tudom javasolni néz körül egy állatboltba érdeklödj vannak különböző macska ill. kutya távoltartó berendezések. Amit csak ők hallanak.

Én egyébként valamilyen módon "átpasszolnám" őket a szomszédnak. :D

2009. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kerti tavad, akkor azt jelenti házban laksz. Ezek után a megoldast Canis Lupus Familiarisnak hívják. Magyarul: kutty :)
2009. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

nekem van körbe kis rács igaz a gyerek miatt

de vas telepen kapni 2m x 5m

tulajdonképpen vashálo 4 e betonvasbol és kb 5x15 ös osztással zöldre festve méd jol is néz ki

és levágtam kb 70 cm magasra ezt raktam a to mellé

2009. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
3as: A rács biztosan jól véd az örökmozgó gyerkőcök ellen, de szégyellje magát az a macska amelyik nem tud átmászni egy akármilyen rácsos keritésen! :))))
2009. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
ültesd körbe a tavacskát macskagyökér nevü zöldnövénnyel,attól elmenekülnek a macskák mert utálják.
2009. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Hűű, nekem 2 kutyám van, és amikor nyaraltunk-kutyák lepasszolva-arra jöttünk haza, hogy az összes hal teteme kihalászva a kert különböző részein el volt hagyva....Ez ellen nem jó a növény, vagy a kerítés, sajnos csak kutya, vagy vmi mozgás érzékelő cucc ami elkezd visítani, hogyha oda megy egy állat.Nézz kőrbe a kínain ott van minden kütyü.
2009. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

5. válaszadónak:

Ez nem túl jó javaslat. :D A macskagyökér vonzza a macskákat(és a gilisztákat, nem is akárhogy), és nem taszítja. :)


Amúgy tényleg egy kutya, vagy egy infrás mozgásérzékelős ultrahangos macska/kutya/állat riasztó a legjobb megoldás.

2009. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

A macskagyökeret utálják???? Nem igaz, meg vannak veszve érte, olyan nekik, mint a kábítószer!

A legjobb megoldás valóban a kutyus, akkor nem mennek át a macsekok "pecázni" :-))

2009. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

nem hiszitek el de nem megy át a keritésen különben meg hogy jönne ki onnan utána nem tud ugrani a vizben különben is ugy tom fél a viztől a macska


vagyis automata locsolo berendezést kell oda tenni mozgás érzékelővel ez esetben deeeee most nem aktuális

2009. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Vagy ott a jó öreg villanypásztor. Érdemes vízszintesen közvetlenül a víz partjára kiépíteni 10-15cm-es sávban, így nem tud elég közel menni a macska a vízhez, hogy halásszon, és az öszképet se csúfítja annyira. Átugorni meg csak nem fogja, bele a vízbe:D
2009. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!