Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi cicafelvásárlót hol...

Sziámi cicafelvásárlót hol találhatok?

Figyelt kérdés
Békés, Csongrád megyében vagy közvetlen közelükben érdekelne. Köszi
2010. nov. 10. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy OFF, de te tiszta idegbeteg vagy.... Egy ilyen semmiségre ilyen durván reagálni...

Labilis az idegrendszered, és alacsony a tűrőképességed.

Tényleg nem FELVÁSÁRLÓ-NAK hívjuk, akinek az állatokat eladjuk, továbbadjuk, mert a felvásárló az a húsáért vagy a bőréért veszi meg az állatot.

2010. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Na ez az, hogy fogalmatok nincs mit jelent a felvásárló ebben az esetben. Oké, hogy disznó, kacsa, liba, szarvasmarha felvásárló tényleg azért veszi az állatokat amit az előző hozzászóló leírt. DE a macska felvásárló megveszi az állatot, aztán kiviszik külföldre és ott eladjál, nem kaját csinálnak szerencsétlenekből!

És köszönöm de nem labilis az idegrendszerem.

2010. nov. 11. 11:39
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A felvásárló az, aki piti pénzért megveszi tőled és az állattal a legkevesebbet sem törődve eladja őket a lehető legnagyobb haszonnal. Aki ilyeneket csinál az saját maga nem igazán ért az állatokhoz,csak egy árucikk neki és úgy kezeli mint mondjuk a műszaki cikkeket. És esetenként akár a kínai feketepiacon is eladja csemegeként. Ha félsz,hogy a nyakadon maradnak, akkor vidd lentebb az árat, ha másnem önköltségi áron add. Nem igazán szabad almot lehozni,csak úgy,ha előjegyzésed van. Ez egy tévhit,h a fajtatiszta állatok szaporítasaban nagy pénz van. Sok vele a munka, a macera és minimális haszonért kockáztatod a kedvenced életét is. Nem kioktatásnak szántam, jó tanácsnak. A felvásárlással kapcsolatban esetleg annyit tudok javasolni, hogy keress neten tenyésztőket és ők talán doinar tudni segíteni,h mit tehetsz ha már így jártál.
2010. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igazából tájékozódtam mielőtt elkezdtem, és úgy tűnt simán el tudom majd őket adni, csak most mégse. Akinél fedeztettem a cicánkat tud felvásárlót, és meg is ígérte hogy segít ha nem tudnám őket magamtól eladni. De mostmeg nem hajlandó megmondani a felvásárló elérhetőségét, mert sztem attól fél, hogy így majd az övéit nem tudja eladni neki, vagy nem tudom.

2010. nov. 11. 18:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is sziámi cicás vagyok.Nem nagyon lehet igy állatot eladni.És azt is jó lenne tudni,hogy mennyiért szeretnéd eladni őket.Ha az ember szeretne magának almot az nem bün,de a paklidba van,hogy rajtad maradnak.Ezzel számolnod kell!Arra nem gondoltál még,hogy olcson odaadd valakinek?5e-ért pl?Én már nem fialtatok,mert egyszer elég volt.Van belőle kölyök hagyva magamnak.
2010. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15 ezerért árulom őket és 2-t azóta már sikerült is eladnom, sőt úgy néz ki talán már a harmadikra is van egy jelentkező. 5000ért nem adnám, akkor már inkább megtartom magamnak. Ennyiért már haszon alig van rajta, meg közben meg is szerettem őket nagyon, itt vannak egész nap körülöttem, hízelegnek, meg mostmár kezdenek kötődni hozzánk, nagyon cukik, szal ennyiért akkor inkább már megtartom, ha az eredeti áron nem megy el.

Jó volt olvasni, hogy valaki legalább megértett:)

2010. nov. 21. 18:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is sziámiim vannak tudom mivel jár.Igen sajna 5e még a kaját se takarja be.Csak azért adtam olcsón oda,mert nekem már van sok cicám és nem tudom megtartani!Deha neked még van rá lehetőséged akkor tartsd meg,biztos édi lesz ha felnő.Milyen sziámiid vannak?hány db?msn-ed van?
2010. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!