Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legolcsóbb fajtatiszt...

Melyik a legolcsóbb fajtatiszta macska?

Figyelt kérdés
Mindenképpen fajtatisztát szeretnék, de nem túl drágát.
2010. nov. 12. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Sok ilyen fajtatiszta macska hajlamosabb a betegségekre mint az egyszerű hazimacska... Én is mindenkép hazimacskat ajanlok!:)
2010. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj örökbe egy árva cicát, aki lehet, hogy a télen megfagy egyedül, én nem is bírnék fajta macskát venni, kivéve ha az utcán találnék egyet egyedül elhagyva.
2010. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán a sziámi.

De én sosem admék pénzt egy fajtiszta macskáért, hisz ott a sokezer gazdátlan cica akin lehet segíteni.

Egyébként ha keresgélsz biztosan tlálsz örökbeadó fajtisztát is, csak felnőttet. De ők is ugyan úgy megszeretik a gazdájukat.

2010. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze nagyon jól hangzik, hogy "jaj, fajtatiszta" de szerintem ne villogni akarj vele hanem inkabb egy rossz sorsú macskat fogadj örökbe, mondjuk egy menhelyről, akivel rosszul bantak, vagy a menhelyi helyhiany miatt hamarosan elaltattjak vagy egyszerűen kirakjak onnan esőbe, hóba-fagyba! Sokkal jobban fogod érezni magad, ha tudod, hogy megmentetted az allatot!:)
2010. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki tenyésztett cicát akar, az általában az adott fajta formája, természete miatt választja. Ha csak az a célod, minél olcsóbb legyen, akkor igazán mindegy, milyen cicád lesz.
2010. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem azért kell olcsó és bármelyik fajta,csak fajtatiszta legyen,mert kis zsebpénzecskét akar vele keresni.
2010. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egy tiszta macskának teljesen más viselkedése van mint egy csatornamacskának! tapasztalat! török angórám van és egyaltalan nem ugy vselkedik mint egy közönséges házimacska, sőtt ahány faj, annyi féle viselkedés!
2013. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!