Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a (házi) macskámnak?

Mi baja a (házi) macskámnak?

Figyelt kérdés
Amikor a hasa körül megsimogatom vagy felveszem, nyávogni kezd, mert fáj neki valami... Lehet hogy az emésztése rossz? Elvigyem állatorvoshoz?
2010. nov. 13. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet h csak sz*rul fogod meg és összenyomod a hasát kicist :)
2010. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém harap, mikor a hasáhz nyúl valaki...ennek egyszerű oka van, ivartalaníttattuk, és rossz emlékei vannak a tét miatt...lehet, hogy a tied sem szereti, ha a hasát fogdossák...
2010. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: nem a hasánál szoktam megfogni.
2010. nov. 13. 17:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem alul a hasánál, hanem oldalt a hasánál fáj neki:P egyébként ő nem lett ivartalanítva. Köszi a választ!
2010. nov. 13. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggódj csak csikis neki az én cicámnak is ő main coon
2010. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jajj, azt elfelejtettem leírni, hogy elég gyakran vannak bélgázai, hogy szépen fejezzem ki magam :P
2010. nov. 13. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Drasztikus étrendváltás kell. A megfelelően etetett macska nem fújódik fel, ritkán jár alomra (nálam kétnaponta), és akkor is alig "termel" valamit. A "terméke" pedig szinte szagtalan.
2010. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Holdtündér ***** válasza:

Tényleg lehet az étrendváltás jót tenne. Én amíg a "Semmi cicó"-s szöveggel reklámozott sárga dobozos tápot adtam a macskáimnak, olyan büdöseket pukkantottak, hogy nem lehetett megmaradni a közelükben.

Aztán jött a Royal Canin. Azóta semmi gond. És még a szőrük is sokkal szebb lett.

2010. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, enyém is akkor pukizott először, és utoljára, amikor kifogyott a vitaminozott nyershús/belsőség/csont/tojás mixe, és egy-két napig tápot kapott helyette, ment gajra ment a húsdaráló is.
2010. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!