Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegségben szenved a...

Milyen betegségben szenved a cicám?

Figyelt kérdés
Van egy közel 7 hónapos, fiú cicám.Nem nagyon érdekli, hogy mi történik körülötte, egész nap csak gubbaszt, és nem akar enni.Engedi magát megfogni és dorombol is. Légyszi, írjatok!
2010. nov. 20. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvost hívjál hozzá, ő majd megmondja, mi a baj. Egyébként a macskák nem csak akkor dorombolnak, ha jól érzik magukat, hanem akkor is, ha fájdalmaik vannak.
2010. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen tünetei vannak? 7 hónaposan akár fogzásról is lehet szó, nem látod hogy foghiányos lenne? Mióta tart ez az állapot? Van láza? Volt amúgy oltva/féregtelenítve? Van valami egyéb tünete, pl kötőhártya gyulladás, orrfolyás, láz..?
2010. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy macska ezt szokta csinalni....mit vartal hogy elkezd hazat epiteni?

csak siman olyan mint Garfield

2010. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém is csinálta négy napig. orvoshoz vittem, jött a foga. Enni evett, de csak kézből. A nőstényem ugyanez. Bizti kedvéért kérdezd meg a macskaszervizest.
2010. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fogprobléma lenne, habár még nem néztem a fogát. Tegnap este vettem észre, hogy nem kellett neki a vacsora. Láza nincs, nem tüsszög, nem folyik MOST az orra, de egy hete nagyon csöpögött. Nem lehet, hogy csak valamivel elrontotta a gyomrát?
2010. nov. 20. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a legveszélyesebb, ha nm eszik, nem iszik, mert könnyen kiszáradhat. Nekem volt egy macskám, nem akart enni, de lenyomtam a torkán az ételt és csöpögtettem a szájába a vizet. Vigyázz, hogy ne száradjon ki. Nálam helyrejött a macska, nem tudom mi volt a baja, de el szoktam vinni őket orvoshoz, ha nagy a baj, nehogy félreértsék a válaszom.
2010. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2010. nov. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!