Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adsz a macskának, amikor...

Mit adsz a macskának, amikor nincs otthon macskakaja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kutyakaját
2010. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit, elmegyek macskakajáért. Mivel nálam csak cukor, tej, tea és kávé az ami van, nem szoktam itthonra kaját vásárolni...
2010. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
maradékot,csontot...
2010. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Pl. felverek egy tojást és bevágom a miróba egy bögrébe (le kell takarni, legalább papírtörlővel mert "robban"), átsül, de nem szárazra, kiborítom, összedarabolom, mikor kihül megkapja. Ha úgy van, kap rá sajtot/sonkát is.


Vagy májkrémet, esetleg májkrémet és kefírt kikeverve, ha magamnak főztem, akkor kap főzeléket, készítés közben, csirkehúst, de kaphat halkonzervet is lecsepegtetve, tejfölt stb.


Bár nálunk mindig van kaja, mert 10kiló körül veszünk egyszerre, és mikor olyan két kiló van már csak, akkor megint. Inkább ezzel szoktam kiegészíteni, (az alutasakos mellett) hogy változatos legyen nekik a szárazevés.

2010. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én eleve nem szoktattam rá a macskaeledelre, és például az enyém a száraz macskakaját nem is eszi meg, csak a konzervet. Ki kell tapasztalni, hogy mit szeret, nyugi, ha nem tetszik neki a kaja, amit adsz, akkor biztos nem eszi meg, a macskák azért ennél válogatóssabbak.
2010. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

macskakaját... mármint lemegyek és veszek. :)

Kb 50 méterre van a kisbolt, bár ott elég drága, de szerencsére az elmúlt egy évben egyszer volt ilyen eset, mert mindig jó előre veszünk sokat.


Ha szakadna az hó/jeges eső és pénzem se lenne... akkor marad szegényeknek a kétes lejárati idejű felvágott, virsli, kaja-maradék vagy olcsóbb halkonzerv.

2010. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Virslit. :) Az általában van itthon, ha elfogy a macskakaja, addig megfelel míg nem veszek. Úgyis veszek még az nap legtöbbször.
2010. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Házi kosztot,de nem eszi meg.Képes lenne éhen halni,ha nem azt kapná,amire épp fáj a foga.
2010. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
Pont tegnap jártam úgy, hogy megszűnt a bolt, ahol venni akartam. Volt otthon száraz táp, így azt kaptak, rizst, csirkemaradékot ebédről. Reggel meg párizsit. Amúgyis (anyagi és egészségügyi okokból) mindenevővé szeretném visszaalakítani őket. Azt találtam ki, hogy a munkahelyi kajáldában gyűjtsenek nekem maradékot, így azt fognak kapni, az elején keverem macskakajával.
2010. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ilyen velem még sosem fordult elő. De ha előfordulna, akkor sem enne meg semmit a macskakaján kívül.

(Hozzá kell tennem, hogy beteg és speciális tápot eszik.)

2010. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!