Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyávog a macska ha nem vok...

Nyávog a macska ha nem vok otthon. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
3 honapos kismacska, 2 hete lakik velem lakasban és akarhanyszor elmek otthonrol naon kiborul szegény és hangosan nyavog, amugy amikor otthon vok vele, jol viselkedik. szomszédok még nem szoltak érte, de a lépcsohaz aljarol hallatszik, h a 3.on hogy szenved szegény. vmi 5let?
2011. jún. 14. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

mert ösztönlény és elmegy otthonról a kajaadója, az etetője.

majd megtanulja hogy vissza is jön az "ételember"

2011. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lee Sung Hyo válasza:
89%

A mi kiscicánk (Isten nyugosztalja) is így viselkedett anno.

Mindig amikor elmentünk valahova, kiborult és az utcáról is hallottam a nyávogását, amúgy semmi baj nem volt vele.

Szerintem: Ha van anyagi vonzatod, szerezz mellé egy pajtást! Biztos hogy azután nem lesz ilyen gond :)(tapasztalat!) Vagy valamilyen játékot csinálj neki, amivel játszhat ha unatkozik.


Remélem hasznos volt számodra a válaszom!


Merci, egy tapasztalt macskás

2011. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van millio jateka, nem akarok még egy macsekot. azt mondjatok majd megszokja?
2011. jún. 14. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni,nem tudom,szerintem ez is macskafüggő.

Nálunk a szomszédban van egy cica, az úgy imádja a gazdáját,h ahogy kiteszi a néni a lábát,olyan nyávogásba kezd,amíg vissza nem jön.

3.-on laknak, mi vagyunk az 1-őn,de az egész házban hallani

Ahogy látja,h már visszajött megnyugszik,abbahagyja.

2011. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én cicám is ilyen volt ((: elmentünk otthonról jaj istenem de keservesen nyávogott. földszinten lakunk,akkor még alig volt hangja, de mindenki megijedt h mi történt. Azóta már jobb a helyzet :D igaz elég hosszú az utca vagy 200 méter, de már tudja ha az utcán járok h jövök, és akárhogy alszik vár az ajtóban :D olyan kis drága :D na de elfog múlni :D szeret,és félt h hová mész :D ennyi ^^ ja a cica 2 éves és megvan kb 6 hetes korától :D de csak pár hónapig ilyen :D most is belebújik a seggembe ahogy írok :D szval csalk félt :D nem kell aggódni :D ne félj :D
2011. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kamcikusz válasza:
ha semmi sem segít, akkor arra az időre, amíg nem vagy otthon, adhatsz neki "SOS-kenőcsöt" ami egy macska mentás krémszerű izé, ami nyugtató hatású, vagy fujj szét egy kis feromonos spray-t, nyugi annak nincs szaga. de cserépben is lehet cicamentát tartani, de azt akkor el kell rakni a macska elől, különben egész nap úgy fo kóvályogni mint aki beszívott. :P
2011. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon anyás a cica! Téged tekint anyukájának. A legtöbb kinövi ezt nyávogás szintjén legalábbis, de valamelyik nem...
2011. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!