Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen száraz tápot adjak a...

Milyen száraz tápot adjak a macskámnak, melyik a legjobb és melyiket nem ajánljátok? Whiskas, darling, friskies stb.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 17:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
OO ÚRISTEN! A Whiskas az egyik legROSZABB táp amit csak adhatsz neki! Tele van mindenféle mesterséges adalékanyaggal! Ha KOMOLYAN a legjobbat akarod neki adni, akkor Royal Canin-t adj neki. Az én cicuim is azt eszik. A Darling se valami jó... A friskies még szódával elmegy, de én egyiket se adnám a macskáimnak xD
2010. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én eleinte pont az általad felsorolt kommersz tápokkal etettem a cicámat. Aztán ivartalanítás után áttértünk a Cat Chow Sterilized-re. Sokkal szebb lett a szőre, imádta. Ennek ellenére mégis húgyköves lett, át kellett térni a Royal Caninre. Nos azóta a cica lefogyott (addig dagi volt), sokkal fényesebb lett a szőre, sokkal aktívabb, játékosabb... És még a húgykő is elmúlt. Soha többet nem eteném mással, nagyon megéri. Egész egyszerűen boldogabb a cica. :)

Ráadásul ha nagy kiszerelésben veszed, olcsóbban jön ki mint pl a whiskas, ami egyébként teli van ízfokozókkal és színezékekkel.

[link]

2010. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Száz szónak is egy a vége; Royal Canin! =D

Persze minden macskának más az ízlése (elvileg), de szerintem ezzel próbáld etetni őket. Vagy inkább maradékkal, de SEMMIKÉPP se Whiskassal vagy más olyan tápokkal, amik agyon vannak reklámozva, hogy így-úgy jó... -.- Tudod, mindig azt kell bizonygatni, ami nincs =)

Ha igazán szereted a cicád, akkor Royal Canint vegyél neki.

2010. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket! wiskast nagyon ritkán vettem neki de akkor már egyáltalán nem fogok venni a cicámnak:)

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a rossmanos macska konzervek, meg a dm ben is vannak azokról mi a véleményetek??

2010. nov. 23. 17:12
 15/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok az 1. válaszoló azt hittem ezek közül kell választani amiket leírtál de azok közül ténleg nem jó egyik se és nagyon drágák!
2010. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Rossmann, DM ugyanolyan gagyi. Ha már felvetetted a Purina one ötletet, akkor azt próbáld ki. A többi szemét.

Persze szívem szerint szintén Royal canint ajánlanék, de azzal is tisztában vagyok, hogy nem mindenki képes ilyen szinten finanszírozni a macskája ételét.

2010. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. nov. 25. 13:39
 18/19 anonim ***** válasza:
A dm-es kaja egész jó, főleg az árához képest. 12% az exusite széria hústartalma, ami messze lekőrözi a whiskas, friskes, darling, stb 4%át, ezenkívül nincs benne se színezék, se tartósítószer. Én is ezzel etetem a macskáimat, prémium száraztáppal keverve (tehát nem magában).
2010. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szerintem az acana meg a orijen a legjobb árban meg minőségben is. Ha nagykiszerelésűt veszel sokkal olcsóbb kilója. + ebből fele annyit kell adni a macseknak mert magas a hústartalma.(whiskas, kitekat... többi rossz minőségúnek a hústartalma kb 4%.

Acana: 65%hús

ha 7kilósat veszel akkor 1186 Ft/kg

orijen: 75%hús

ha 7kilósat veszel akkor 1 243 Ft/kg


Innen lehet rendelni. [link]

2011. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!