Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajhullás elleni szert...

Melyik hajhullás elleni szert ajánljátok? Mik a tapasztalataitok velük? Melyik a legjobb, leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Forcapil kapszula

Das gesunde Plus Hair Plus

Biovanne

Revalid

Varga cseppek

Hair clinic


stb.


Kérem segítsetek, mert el kezdett ritkulni a hajam, és szeretném megállítani a folyamatot valahogy, bár nem tudom mennyi esély van rá, a családban mindenkinek nagyon vékony a haja, édesapám is kopasz, de azért még reménykedek.


2011. márc. 10. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vichy szer, folyékony, be kell dörzsölni, patikából, nem tudom a nevét, nem emlékszem. Nem olcsó, de jó, csak nagyon következetesen kell használni, több hónap után jelennek meg a pelyhek, és aztán erősödik. Ilyenekben nem hiszek a gyomron kereszül ható anyagokban, jobb, az amivel közvetlenül a hajhagymát tudjuk támadni Férjem 40 éves, neki használt.
2011. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 10. 11:46
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az?

2011. márc. 10. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért az lenne a leghatásosabb, ha felkeresnél egy szakértőt, akinek ezen a téren valóban tud segíteni. Ha meg akarod oldani a problémát nem érdemes kenceficékkel kísérletezni. Szerintem ez csak kidobott pénz és elvesztett idő.
2011. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És kihez lehet fordulni ilyennel? Bőrgyógyászhoz?
2011. márc. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!