Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért rakta a...

A macskám miért rakta a döglött egeret az ágyamba?

Figyelt kérdés

2-ik emeleten lakunk,városban szóval teljesen ledöbbentem, mikor megláttam az egeret.De nem elég hogy egy halott egeret hanem az ágyamban!Macskám meg büszkén ült ott mellette.


Ez miért volt jó neki hogy oda tette?



(lent a földszinten takarították a tárolót valószínűleg onnan jött föl és az ajtónk alatt jutott be a lakásba)


Köszönöm előre is 16/L


2010. nov. 26. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nem minden macska eszi meg az egeret az enyém megeszi de a macskák többsége nem én se szeretem ha egeret eszik de már nem akartam elvenni tőle csak félek nehogy mérgezett egeret egyen egyszer!
2010. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bemutatsa zsákmányát..(Hogy büsze léhgy rá)
2010. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi Budapestről költöztünk az agglomerációba, két macsekkal. Igaz, hogy korábban is kertes házban laktunk, na de Bp.-en még az egér sem él meg :), szóval nem volt tapasztalatuk. Na de itt! Amikor letelt a karantén (hogy megszokják az új otthonukat) és kiengedtük őket, minden nap szó szerint egérdombot hordtak a bejárati ajtó elé és a teraszra és roppant büszkén feszítettek a kupacok mellett!

Nagyon meg kell dicsérni érte, végül is a soronkívüli ágyneműmosást leszámítva nagyon hasznos dolgot tett!

2010. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
büszkeségből!
2010. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Az egyik barátnőm kutyája a csontokat szokta a párnája alá tenni és kicsit feltűnő volt, hogy csontszagú a párna xDDD.


Légy büszke rá! Jaj látnád az enyémet! Mikor meglátja a tyúkot, jön hogy 7 világgá szaladjon xD

2010. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ.


Meglett dicsérve.:D


A tyúkokat kergeti vagy a tyúkoktól fél xD?

2010. nov. 27. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!