Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fajtiszta kiscicáért...

Nem fajtiszta kiscicáért kérhetek pénzt?

Figyelt kérdés
Nem sokra gondoltam 500-1000Ft, csak hogy biztos olyanhoz kerüljön aki szeretni, gondozni is fogja.
2010. nov. 26. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Istenem. 500-1000 Ft-ot még a legrosszabb gazdi is kicsenget. Egy 3-4 ezer forintot én kérnék érte! Max. adsz hozzá ajándékba valami tápot is.
2010. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha adsz hozzá kajás meg innivalós tápot meg 3kg macska tápot és egy játékot akkor igen.. :D
2010. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illik érte pénzt kérni. Valahogy máshogy győződj meg arról, hogy jó gazdikhoz kerüljön.
2010. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne kérj. Kérd meg a leendő gazdit, hogy néha mailben küldjön róla képet. Én is ezt szoktam csinálni és eddig mindig bevált.
2010. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérni lehet! Csak kapni nem!
2010. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
senki sem fog házimacskáért pénzt adni neked mivel túlkínálat van, egyébként meg ivartalanitsd a macskád.
2010. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
50%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2010. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%
Mivel falun élek, ott meg túlkínálat van ez ügyben. Ott a kismacskákat sokan dobálják a vízbe! A többit meg eltudod képzelni! Annyi macska amennyi évente születik, kinek kellene! És sajna az emberek nem ivartalanítják őket!
2010. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem fognak egy fillért se adni az emberek, mert ingyé se kell nagyon. :-(

Kérd meg a leendő gazdát, hogy néha küldjön róla képet, és jobb lenne az ivartalanítás.

Vagy fogamzás gátló bogyó. Csak az utóbbi nem hosszú távra jó, mert előbb utóbb ciszták alakulhatnak ki a petefészken méhen.

2010. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nemcsak lehet, de kell is kérni, de az az összeg önmagában, amit megnevezel, semmit nem jelent. Ha valaki kiad érte mondjuk 4-5 ezer forintot, akkor, mikor ennyi macska van mindenhol, és esetleg egy örökbe fogadási szerződést is aláír, akkor már jogosan remélheted, hogy nem fogja másnap, vagy az első problémánál kidobni a francba és orvoshoz is hordja majd. Ingyen macskát, főleg kicsit ugyanis viszonylag könnyű szétpaterolni (nem véletlenül használtam ezt a kifejezést), főleg piacokon a visító kölykét csillapítani akaró szülőknél és az édi-bédi kölyköket látó fiataloknál. Azt azonban mindenki sejtheti, hogy az így elosztogatott kölyköknek mi lesz a sorsuk rövid időn belül...Persze azért feltételei is vannak. Például, hogy a cicának minimum 1 oltásának és többszöri féreghajtásának lennie kell, amit természetesen rendesen kitöltött, pecsételt oltási könyvvel igazolni is kell. Az oltást pedig leghamarabb 8 hetes korban lehet beadatni a kicsiknek, ami már egy időkorlátot is jelent (sok marha már szopós korban vinné a kicsiket, merthogy ugye akkor nem szokik majd hozzájuk- örület!!). Nem kecsegtetlek gyors sikerrel, ha tényleg normális gazdákat akarsz nekik. A másik módszernél (vigye aki akarja, minél gyorsabban) meg ne legyenek kétségeid afelől, mi lesz a vége annak ellenére, hogy ígéretet fogsz hallani bőven...
2010. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!