Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fajtiszta kiscicáért...

Nem fajtiszta kiscicáért kérhetek pénzt?

Figyelt kérdés
Nem sokra gondoltam 500-1000Ft, csak hogy biztos olyanhoz kerüljön aki szeretni, gondozni is fogja.
2010. nov. 26. 21:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Igazándiból még csak elméleti a kérdés, mert csak hétfőn fogadtam be a cicát, de lehet hogy vemhes.

Jövőhéten viszem dokihoz, és hát nem biztos hogy lenne szívem kipakoltatni, de hát azt sem szeretném hogy ha valóban lesznek cicák akkor hiába szülessenek meg.

Tehát még magam se tudom mi lenne a legjobb, mert egyelőre csak az biztos hogy én nem tarthatom meg őket. :(

2010. nov. 27. 12:15
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy szarul hangzik a vemhes macska ivartalanítása. DE!!! Ebben az országban kb. 3 millió macska van. Ennek csak a töredéke van normális gazdánál, olyan helyen, ahol megbecsülik. Több, mint 90%-ot kizárólag fogyó eszköznek tekintenek, akiért nem kár, mert ha bármi lesz vele, akkor pillanatokon belül lehet szerezni helyette másikat. Hidd el nekem is voltak ellenérzéseim. De nincs más megoldás akkor, amikor így is ezrével pusztulnak el az út mentén elütve, betegség következtében vagy sintértelepen a már élő cicák, mert rájuk sincs jelentkező, nincs a mentőknél kapacitás. Rajtad múlik a dolog, neked kell döntened. De hidd el, hogy ha hagyod őket megszületni, nem teszel jót senkivel....
2010. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak tökéletesen igaza van, a számból vette ki a szót.

Még annyit hozzáfűznék, hogy akkor is kerülhet rossza helyre, ha pénzt kérnél érte. Az csak egy dolog, hogy ingyé se kell nem hogy pénzé...

Sok olyan eset van, pl. megveszi a TK.-ett kutyát, addig jó meg aranyos amíg kicsi, utána kib....a a láncra, kidobja az utcára, vagy leadja a sintér telepre, mindefélére hivatkozva.

Az én szukám is ilyen helyrül gyütt.

Megvette a tulaj a tenyésztőtől, TK- ett Ő is.

És három hónaposan a tulaj azt mondta, hogy vigye vissza a kutyát mert ha nem kib...a az utcára.

Tenyésztő meg nem tudta visszavinni egyéb okok miatt, így került át hozzám, kölyök visszaadással.

Ám én kölyköt nem akartam adni, hadd ne mondjam mé, ezért kicsengettem neki a vétel árat. Meg kell jegyeznem, amikor a kölyök hozzám került, annyira megviselte a dolog, hogy csont bőr volt, és enni se akart. Elment az élettől is a kedve...

Jobban tennéd ha minél előbb ivartalaníttatnád a manyekot, mert csak a sznvedés vár a picikre.


Ilyen most:

[link]

[link]

2010. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!