Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kútba esett macska?

Kútba esett macska?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 11:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
szerintem is próbáljatok valami nagyon illatos kaját tenni a kosárba.
2010. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
Először erre gondoltam én is, de eltört gerinccel nem fog bemászni sehova :(
2010. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
de nem biztos hogy eltört a gerince először ezzel kéne megpróbálni.. mert most leengedsz egy kosarat és akkor ő most nem tudja hogy abba be kéne szállnia.
2010. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Na?
2010. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Sikeresen kimentettük a macskát, nincs semmi baja csak nagyon félt. :) köszönöm a válaszokat, lehet hogy töltök fel pár képet a mentésről :D
2010. nov. 28. 16:37
 16/25 anonim ***** válasza:
Jaj de örülök :))) Ez nagyszerű, a mai nap egyik fénypontja! Feltétlenül tegyél fel képeket!
2010. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
:)) elolvastam a cikket. Érdekes történet.Elmondanád majd hogy hogyan mentettétek ki végül is? Érdekelne a nagy siker.:D Ha esetleg lehetséges akkor pár képet is megnéznék a kicsike cicáról :))
2010. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Engedjetek le hozzá hálot beletudjon kabajodni kis csirkemájjal ami után megy és már bele is gabalyodott.Ha azért dem megy nagy baja lehet,de azért hoozátok fel valahogy.Aki ilyen mélyre lemegy ember olyan létra kötál nem nagyon van háztartásokba veszélyes is lehet vigyázzatok csak meggondoltan cselekedjetek Én a tüzoltok felszerelése mellett döntenék Ha pénzbe kerül valaki lemegy az ő felszerelésükkel De nem hiszem,hogy ezért kérnének nekik is van szivük nem? Nagyon körültekintöen probálkozzatok Van ez a piros krumplishálo halat májat tegyetek bele kössétek a hálohoz és mamig eszi ügyesen bele kell pörgetni és lassan felhuzni Én ezt tenném.Nem hiszem,hogy leengednék valakit is 30 méter mályre egy macskáért,ha a felszerelés nem okés biztonsági szenpontbol

Sok sikert irdd meg mi lett a sorsa,és legyetek körültekitöek,még lehet ugyanolyan cicád.

2010. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%
Elnézést csak az elsö oldalt olvastam.igy válaszom elkésett,örülök,hogy sikerült.Hosszu élete lesz biztos mert ezek után jobban középpontba kerül majd mint a család kis kedvence aki kiváncsisága miatt került ilyen helyzetbe.
2010. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Tinker Bell ***** válasza:

Ez az utolsó válasz csak egy vicc, ugye?!


Örülök, hogy jól van a cicád!

2010. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!