Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyukáméknál a konyha és a...

Anyukáméknál a konyha és a teraszajtó között a macska egyszerűen leblokkol, ki-be nem akar menni, állandóan figyel kúszik-mászik lassan, teli félelemmel stb. de csak ott, mi lehet ez? Én nem hiszek a szellemekben, de ez elgondolkodtató.

Figyelt kérdés
.
2010. nov. 30. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Első, ez vidámmá tette a napom!!!!! :D KÖSZÖNÖM!


Kedves kérdező.. Szerintem semmi különös :) A macskák sokszor viselkednek furán. Nekünk is 3 van, és néha csak úgy nekiállnak rohangálni az éjszaka közepén.

2010. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja de azért kifejteném, hogy nem simán rohangálnak... Mint akit ágyúból lőttek ki!! Akár úgy is, hogy alszik...alszik...egyszer csak felpattan, nekirohan a falnak, fel a szekrényre, leugrik, fel az ablakba, onnan is le, utána végig a nagyszobán, lépcsőn... Butááák:D
2010. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Játszik a kis bolond :)
2010. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Ez nem fura, sok macska szokott rohangálni estefelé, éjszaka. Az én régi macskám is ilyen volt, ilyenkor hiperaktívak.
2010. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!