Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnék a macskámnak...

Hogy tudnék a macskámnak játékokat készíteni saját kezüleg, ami még el is megy neki. több fajtát szeretnék. Vagy akár házat. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nagymamámnál csak a konyhába jöhettek be a macskák, és a konyha asztalrol logott mindig egy madzagon egy alufolia labda. azt pofozták. aztán ha egy madzagra kötsz egy kis plüst és azt huzkodod a mcsaka elött annak is fog örülni.
2009. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat, hogy hiába veszed meg a cicánaka drága játékot, ő úgyis kiválaszt valamit, amivel imád játszani. Pl. egy parafadugó, egy karácsonyfadíj, egy fadarab stb. Eleinte én is megvettem minden csörgő-csipogó vackot, de már nem veszek ilyesmit.

Nagyon szeretik tényleg a madzagra kötött tárgyakat, azt limbálod neki, akkor ugrál utána, amig van kedve.

Házat sem érdemes venni, ő úgyis talál magának helyet, ahol kedve van feküdni :-)) Én vettem egyszer egy nagyon szép (és drága) kosarat az enyémnek, - sose ment bele. Nálunk az egyi fotel az "övé", mindig abban fekszik, arra tettem egy pokrócot neki, hogy a szőrt könnyen el tudjam távolítani.

A macskák öntörvényűek, semmilyen játékra nem lehet őket kényszeríteni, kiteheted érte a lelked, akkor se kell neki, csak amit ő jónak gondol :-)))

Én ezért imádom a macskákat :-))

2009. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kivágtam filcből halformát, azt megtöltöttem macskamentával és imádják (: Régen a tescoba lehetett kapni egy kesztyűt, aminek minden ujjára egy ilyen kis filcegérke volt felkötve (100!! ft-ért). Vettem 2 olyat, levágtam az egereket, és felfüggesztettem őket a lakásban ide-oda. Imádják (:
2009. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi is az a macskamenta ? :$ És hogy érted hogy filcből ?
2009. jan. 17. 13:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát filc.. egy anyag (: nem amivel rajzolni lehet..

A macskamenta pedig egy növény, aminek a szagáért megőrülnek a cicusok :D

2009. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám legjobban a műanyag kupakokkal és a zoknicsomókkal szeret játszani, esetleg még a papírgalacsint hajkurássza, ha dobálom neki. Úgyhoghy nem érdemes bonyolult dolgokban gondolkodni.
2009. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Papírból, alufóliából készített galacsin; cukros v. csokis papír; papír és nejlon zacsiba bebújás és onnan támadás:); sima papírdobozba bebújás és kiugrálás; plüss állat pofozás és harapás; parafadugó pofozgatás; de a mi cicánk szeret bújócskázni is.
2009. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy kulcstartóbol csináltam macskajátékot.Már rossz volt,ezért a végére kötöttem egy zsinort,és nyáron futottam és a macskám Garfield futott utánnam.Annyira szereti!
2009. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a cicum a sörös kupakkal imád játszani, mert a csempén csörög is ahogy pofozza, + a kinder tojás ketté szedett műanyag részével, ha eldobom vissza is hozza, mert be tudja tenni a kis pofájában:)
2009. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én olyat csináltam hogy ilyen "lufi" ami ilyen oroszlánkirály meg ilyesmis és egy műanyag pálcára van rakva na én egy olyan pálcára egy összevarrt szivacsos lapos egeret raktam... a cicám imádta! csak valahogy szőrén-szálán eltűnt... de ha van valami lyukas gatya vagy ilyesmi akkor ha azt megtömöd szivaccsal és egérformára varrod akkor a cicák bolundulnak érte... általában
2009. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!