Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú vagy lány ez a cica?

Fiú vagy lány ez a cica?

Figyelt kérdés

Van egy cicám,kb 7 hónapos lehet.Lehet hogy mi vagyunk a bénák,de nem tudjuk megállapítani hogy fiú-e vagy lány. :D

Szóval van aki azt mondja hogy ez a cica lány,mert nem látszik neki a golyója kivülről.Mi viszont addig simogattuk az ivarszerv körül,amíg ki nem dugott vmit,ami igen csak arra utal hogy p ö c s ös :D

gondolom ha puncija van akkor nem tudna mit kidugni nem?

szerintetek most akkor mi van?mert kívül tényleg nem látszanak a golyók,de olvastam olyanról hogy rejtett heréjű.A hasánál mintha néha éreznék is 2 vmit,de létezik olyan hogy rejtett heréjű de kívül mégsem látszik?


2010. dec. 2. 11:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

bezony, bezony nálunk is ellett már meg "kandúr",pedig én még az újszölött cicáknak is meg tudtam állapítani a nemét.

ez a cica egy bevándorló volt a tesójával együtt.hót egyforma cirmosok voltak, de az egyik nagy tappancsú,

nagyfejű tökszinek nézett ki.

megszexálni nem tudtam, mert nem hagyták magukat megfogni.

mikor ettek akkor néztem a farkuk alá,hát én ott a zömökebbnek láttam két fekete pöttyöt, biztos voltam benne,hogy a kis mogyorói.

még amikor mindegyiknek nőtt a pocakja, akkor is azt hittem, hogy CIRFI csak jóllakott:))

2010. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!