Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen állapotú macskával...

Ilyen állapotú macskával szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés

Van egy közel féléves kandúr, és kb- egy hete betegedett le,

nem tudni mitől. Nem mozog, olyan erőtlen, és nem fáj neki

a "bal válla". Két napja még úgy tűnt meggyógyul, de tegnap óta sokat romlott az állapota.

Koplalás segítene rajta, vagy mi lesz vele?


Köszi


2010. dec. 5. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd el állatorvoshoz, lehet, hogy elütötte valami?
2010. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltál már vele állatorvosnál?
2010. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
arra nem gondoltál hogy elvidd állatorvoshoz???? de szerintem már el kéne altatni
2010. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A macskát nem szabad koplaltattni mert leáll a májműködése.

Orvohoz kéne vinni.

2010. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A koplalás nem jó, kivéve ha hasmenése van, de nagyon fontos, hogy megkapja a táplálékot, főleg a a vizet, mert hamar kiszáradhat.

Étvágya van? Akkor van baj, ha nem akar egyáltalán enni, mert akkor pár nap alatt elpusztul. De az is elég veszélyes, ha csak gubbaszt, az mindenképp valami komolyabb betegségre utal.

Vidd el állatorvoshoz, ha nem javul, én is voltam úgy, hogy nem vittem el, hanem otthon ápolgattam és helyrejött, de ha nem javul, sőt romlik, akkor el kell vinni orvoshoz.

2010. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
atyaúristen ma már a második ilyen embert látom O_o vidd el állatorvoshoz...ahogy már másik kérdezőnek is mondtam: fórumon nem tudunk csodát tenni,ezen csak az állatorvos tud segíteni.
2010. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!