Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az hogy a cica...

Melcsassz kérdése:

Miért van az hogy a cica egy-egy játék alkalmából nekiugrik a gazdinak is?

Figyelt kérdés
Ivartalanított kandúrról van szó aki néha minden különösebb ok nélkül nekem fordul!
2010. dec. 8. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A macskák már csak ilyenek. Megbízhatatlanok. Nekem is ilyen van. 5 hónapos volt, amikor játékból belekapott a retinámba. Kis híján leszakadt.

Azóta már 5 éves.Most már tudok vele bánni.

2010. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert bennünket, gazdikat egy másik nagy cicának képzel,akivel mindent lehet csinálni.

én pl anyacica vagyok:)

2010. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel én vagyok vele a legtöbbet és a gondoskodás részből is szintén én veszem ki a legtöbbet ezért lehet?
2010. dec. 8. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, téged szeret a legjobban, de egy kandúr nem olyan bújós-dorombolós, mint a lánycicák, így egy jó kis bunyóval fejezi ki magát.
2010. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak játszani akar, főleg a kandúrok ilyenek, de ha fegyelmezed(finoman rácsapsz a fejére, mikor megharap, hogy értse belőle, hogy nem szabad), akkor leszoktathatod. A szomszédomé is ilyen, bár ő lány
2010. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

most ebben a pillanatban, ahogy megnyitottam a gépet, az egyik cicám itt tiblábol a monitor és a klavi között:))

épp olvasom a válaszokat.

lánycica, de sokszor messziről játszásiból nekiugrik a lábam szárának, körbe öleli a térdemnél:))

persze a karmai kint vannak, néha kiperforál rendesen:))

aztán hanyattdobja magát, hogy simizzem, de akkor is átkarol és harap, rugdal.

szóval a ciccek ilyenek

üdv-cicás-

2010. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!