Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hagytam meghalni szegény...

Hagytam meghalni szegény kiscicát:' (:' Miért velem történnek ilyen rossz dolgok?

Figyelt kérdés
Barátnőmék előtt álttunk, odajott hozzánk egy nagyon cuki, egészséges, gyönyörű kiscica..játszottunk vele a hóban, simogattuk stb. Elment tőlünk kb. 1 méterre, amikor odajött egy nagy pulikutya. Settenkedve közeledett a cica felé, mondtam a barátnőimnek, hogy elzavarom a kutyát, de Ők mondták, hogy hagyjam, hátha csak meg akarja szagolgatni. A kutya nem csak megszagolgatta, hanem megrángatta a kis életetek, gyorsan odaszaladtam és próbáltam elzavarni a kutyát, aki engem is majdnem meghatapott, és még ráadásul seggre és estem a hóban :S:S. A cicus keservesen sírt, nyávogott, vagy 2-őt, próbáltam az ölembe venni, gondolván, hogy eltörött valamije, és majd hazaviszem meggyógyítani, de szerencsétlennek olyan fájdalmai voltak, hogy bekakilt :(:(...egy rövidke lélegzet vétel után behunyta a szemét, és örökre elaludt. Szóltam hozzá, hogy cicus, cicus, de nem reagált. Meghalt:'(. megfogtam arébbtettem, megsimogattam, és beszéltem hozzá, hogy gondoljon arra, hogy egy meleg szobában egy kandalló előtt fekszik a gazdija ölében és tejet iszogat. Szegény gazdija.meghalt a kismacskája, Én megmenthettem volna, de nem tettem :(:( Istenem!!! annyira bánt ez a dolog..muszály volt leírnom, nagyon szeretem a cicákat, most is itt sírok miatta...SZÖRNYŰ VOLT!!!
2010. dec. 9. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez mennyire igaz? Olyan meseszerű" megfogtam arébbtettem, megsimogattam, és beszéltem hozzá, hogy gondoljon arra, hogy egy meleg szobában egy kandalló előtt fekszik a gazdija ölében és tejet iszogat." ez a rész!
2010. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%
szerintem ez kamu. meddig tartott kitalálni? én imádom a macskákat, úgyhogy nemkéne ilyen kamu történeteket kitalálni róluk...
2010. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
kamu, és tudod miért? mert a puli macskaszerető
2010. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Hát, a szomszédom pulija már majdnem elkapta párszor a macskánk frakkját, szóval nem minden puli macskaszerető, maradjunk annyiban.


Én is szeretem az állatokat, tisztes távból, nem rajongásig, de nem bántanám őket. Viszont nem gondolom, hogy ha találsz az utcán egy állatot, akkor köteles vagy megmenteni az életét bármi áron. Megpróbáltad, kedves volt tőled, de most már ne szomorkodj.

2010. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
a puli agresszív hülye dög.
2010. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább a barátnőidre haragudj, hogy veled ellentétben ők nem bírtak gondolkodni.
2010. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem csoda hogy ki vagy készülve, én már attól kikészültem hogy elolvastam. A kutyának hol volt a gazdája? Kóbor volt?

REMÉLEM OLVASÁK AZOK AKIK AMELETT ÉRVELNEK ITT PÁR KÉRDÉSNÉL HOGY A MACSKÁKNAK KINT VAN A HELYÜK, HAGY KÓBOROLJANAK!

Ha tényleg volt a cicának gazdája, neki is hasonlókat kívánok, mint amit ennek a szerencsétlen cicának kellett átélnie, hogy félelmében és fájdalmában maga alá csinált...Kérdező! Nem neked kell bánnod, hanem a barátnőidnek akiknek ennyi eszük volt, nomeg a cica gazdájának elsősorban, aki hagyta szabadon csatangolni...

2010. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát nem fogok gratulálni hogy hagytad a kutyát had szagolgassa meg.több eszed is lehetett volna.szegény cica.
2010. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

nem értem mért kell egyből letámadni ezt a szegény embert...:(én elhiszem neki...:)lehet hogy egy kicsit kiszínezte de velem is volt már ilyesmi...ehhez hasonló...

és ahogy elolvastam ezt könnybe lábadt a szemem...:(ez olyan szomorúú..

és igen a puli ez szemét hülye dög..utálom a pulikat fúúúj...

2010. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ez mind igaz!!.. annyira szeretem a cicákat, és csak próbáltam valami féle képpen "eltemetni"..:(

Kóbor kutya volt, és szerintem az mind1, hogy barátságos vagy sem..kutya kutya

2010. dec. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!