Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Apósomat nemrég megátkozták,...

Apósomat nemrég megátkozták, azóta vele közvetlenül nem, de velünk (a családdal) egyfolytában csak rossz dolgok történnek! Pl. Szörnyű betegségek a gyerekeknél stb. Lehet ennek valami valóság alapja?

Figyelt kérdés
Én nem igazán hiszek ezekben a dolgokban,de iszonyatosan ijesztő,hogy az eset után a kisfiam,a keresztlányom,a férjem és én is olyan betegségekkel küszködünk, amelyek nagyok komolyak!
2011. ápr. 8. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha elhiszed, bármi megtörténhet egyébként.

De valószínű anélkül is megbetegedtetek volna, ha nem átkozták volna meg őt, csak így mindent arra fogsz, ami rossz. Nézz körül, ugyanúgy jó dolgok is történnek veletek, csak most azokat nem veszed észre.

2011. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mi az hogy megátkozták? Hogy? Apósotoknak fontosak vagytok? Szeret titeket? Mert ha nem vagytok jó kapcsolatba akkor semmi köze az ő átkához. De ha jó kapcsolat és szeretet van akkor lehet hogy így érvényesül rajta az átok. Hogy látja szenvedni a szeretteit.
2011. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TOMAtm ***** válasza:
7%
gyorsan menj el egy indián sámánhoz aki leveszi róla az átkot,különben előbb utóbb lerohad a férjed kukija,embóliát kapsz és meghalsz
2011. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyorsan keress egy 80-as szintű Paladint, az leveszi róla az átkot egy heal varázslattal!


Pfff megátkozták...középkorba élsz?

2011. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10:35

Ige, sokan nem hisznek az átokban, én sem.

De amíg veled még csak hasonló sem történt, addig hadd kérjelek már meg arra, hogy ne legyél paraszt...:).

2011. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az átok lényege hogy arra hat akit megátkoznak, másokra nem.

Az átkot levenni csak az tudja aki felrakta.Semmi közötök apósod átkához, sem ahhoz aki megátkozta.

2011. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én sajnálom a családod babucika. és nem azért mert "megátkozták"
2011. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igenis van h ha az átok befészkeli magát akkor támad mindenkit aki az utjába esik.És legkönyebben a jo embereket . irj privit talán segithetek
2011. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Sajnálom, hogy páran tiszta hülyének néztek engem...nem élek a középkorban, és mint írtam, nem is hiszek ebben az átkozódós dologban, csak kíváncsi voltam a véleményekre ebben a fura helyzetben!Én kérek elnézést azoktól is, akik nem éppen tetszetős válasszal illetek meg engem, és a férjemet is...
2011. ápr. 10. 10:07
 10/10 Győrfi Marianna ***** válasza:

Valóban meg vagy átkozva több mint 20 éve foglalkozom ezekkel a dolgokkal ha nem védekezel meg is halhattok.Legalább vegyetek Úrvacsorát, vagy Oltárszentséget. Ilyenkor negatív erőket küldenek rátok, aki

tudja hogy mi az energia pontosan tisztában van ezzel.

2011. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!