Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak a száraz tápot hajlandó...

Csak a száraz tápot hajlandó megenni, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Van egy cicám (7 hónapos),és csak a száraz tápot enné.(gondolom unja hogy junior tasakosban csak 4 íz van) de azt mondta az állatorvos hogy nagyon nem egészséges a sok száraz mert vese problémái lesznek.Akkor mit adjunk neki?Csak azt enné de nem szabadna.
2010. dec. 14. 13:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi,megpróbálom majd én úgysem szeretem a csirkét csak a disznót :D
2010. dec. 14. 19:07
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám kb 10 évig csak a Friskies-t volt hajlandó megenni. Mellé nyers csirkefejet. Aztán, talán a korral járt, hogy most, 17 évesen már mindegy, mit rakok elé, elfogy. Persze, vannak kedvencek, amik gyorsabban fogynak. kb 5 éve megeszi a konzervet is, amire rá se nézett.

A kövesség kialakulásához inkább a veleszületett hajlam a felelős. Viszont, ha csak szárazat eszik, figyelni kell, megfelelő mennyiségű vizet igyon. Fiatalon a cicám rá se nézett a kitett vizes táljára, hanem sikerült kitalálnom, hogy pohárból szeretett inni. Így volt a lakás különböző pontjain egy-egy pohár víz és azokból szolgálta ki magát.

2010. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!