Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tesóm beszoktatta a házba a...

Tesóm beszoktatta a házba a macskát, mit csináljunk hogy ne nyávogjon állandóan ha kint van?

Figyelt kérdés
Tesóm beszoktatta a házba a macskát, aki egyáltalán nem házi macska - tüsszög, hapcizik, vakarózik - ha kiengedjük 5 perc múlva már nyavalyog hogy engedjük be, nekimegy az ajtónak, kapargatja, és az ablakpárkányból bámul befelé és hangosan nyávog. Mit tegyünk hogy erről leszokjon?
2010. dec. 17. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Engedd be! Ha már beszoktattátok, akkor be kell engedni! Ez van!
2010. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
ne engedj neki! majd megtanulja h kint kell lennie.ha beengeditek ha nyávog akk rájön h igy be juthat és mindig ezt el fogja játszani.
2010. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

fázik szegény. ha már rájött, hogy bent jó meleg van,persze, hogy be szeretne menni.

lelketlenség kint hagyni... vagy legalább csináljatok egy jó meleg kuckót neki.

2010. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
erről már nagyon nehéz lesz leszoktatni. inkább engedd be mert úgyis elég hideg van kinn. miénk is bevoltak engedve de csak télen akkor is csak pár órahosszra :)
2010. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Angelica1992 ***** válasza:
65%

Most az egyszer engedj neki =) Elég hideg az idei tél.

Az én cicóim is szoktak tüsszögni. Ha rajtam múlna sose lennének kint, de állandóan kikéretőznek...

2010. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Várjátok meg a tavaszt ezzel a projekttel. Akkor majd egyre kevesebbet engedjétek be, pl. csak kajálni. A játék, simogatás csakis kint legyen.
2010. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
10%
Nehogy beengedjétek. Egyszer sem. Egy idő múlva elfelejti, és olyan lesz, mint régen. Ha befele bámul húzzátok el a függönyt, ha nyávog hangosítsátok fel a tv-t.
2010. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
2. és utolsó válaszoló! Nagyon remélem hogy egyszer titeket is kizárnak a fagyos hidegbe és hiába dörömböltök meg kiabáltok, nem fognak beengedni, hanem "behúzzák a függönyt és felhangosítják a tv-t". Nagyon hideg van most kinn főleg az elmúlt napokban, szegény cica össze van fagyva ezért akar bemenni. Nem is értem milyen lelketlen ember fordítja ilyenkor el a fejét míg ő a meleg házban tesped. Na pont az ilyen dolgok miatt nem szeretik sokan a vidéki állattartókat mert az ilyenek főleg ott fordulnak elő. Nálunk a földszinten lakó felszerelt az ablakra egy kis ajtót amin át tudnak a macskák közlekedni, annyira szívén viseli a macskái sorsát pedig egy kisebbségi családról van szó...
2010. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én beengedném. Tegnap este volt szerencsém a boltba menni, egy kb. húszperces sétát jelentett. Úgy elfagyott a kezem, hogy tiszta vörös volt, alig bírtam kikulcsolni az ketkaput utána meg az ajtót, alig éreztem mit csinálok, komolyan már azon gondolkodtam, mi lesz, ha nem tudom kinyitni a bejárati ajtót, majdnem sírtam. Képzelem milyen lehet az állatoknak.


Amúgy, ha vakarózik kell neki egy bolhaírtó. De te nem szoktál viszketni? Annyi, hogy neked van kecses kis kezed és nem akkora hátsó láb mozdulatokkal kell megoldanod, mint ő.

2010. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Mégis mi bajotok lesz tőle hogyha beengeditek mikor fázik?

Legalább próbáljátok valakinek odaadni aki nem csak kib.ssza a hóra. Sok érzelem szorulhatott belétek...

2010. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!