Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám székletében volt...

A macskám székletében volt egy kis nyálkás rész ami véres volt. Tudom állatorvos, de addig is, mit tudtok, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lehet attól, hogy felevett valamit? Nektek volt hasonló a macskátokkal? Kapott kezelést vagy elmúlt magától?

Teljesen véletlenül vettem észre, amikor tisztítottam az almot, pont akkor jött kakilni, ha már betemetve látom, észre se lehetett volna venni.


2010. dec. 19. 12:48
 1/7 Angelica1992 ***** válasza:

Hát ha sok táppal eteted, akkor elvileg lehet tőle hasonló baja. A neve most sajnos nem jut eszembe :/

Addig is itt egy link, ahol állatorvostól kérdezhetsz. Ő biztos tud neked válaszolni.

www.haziallat.hu

2010. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linket!

Lehet, hogy túl van etetve?

2010. dec. 19. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ilyet, jól kicikiztek itt, hogy turkálok a macskakakiban. Na de mindegy, engem ez nem zavart (már mint a cikizés). Az én cicámnak valószínűleg szőrcsomó okozhatta, ilyenkor picit begyulladhat a bele. Ha még egyszer előfordul, talán doki meg tudja mondani a pontos okát.
2010. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, mi már csak ilyenek vagyunk, turkálunk a macskakakiban :P de amúgy meg teljesen normális dolog megnézni mi jött belőle, látod, hogy egészséges e....

Lehet, hogy szőrcsomó, szokott köhögni is, olyan szőrcsomós köhögés, hogy előrenyújtja a nyakát, de a kis buta visszanyeli mindig...

Köszi a választ, megnyugodtam, és továbbra is turkálok a kakiban :D

2010. dec. 20. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is turkálok, jól teszed, ha megnézed, mi van benne! Lehet bélbetegség is. Nézd meg majd a következő adagot, milyen lesz. Ha otthon vagy és ébren, hallod, hogy wc-re megy, menj utána és lesd meg frissen. Én a férget így vettem észre, ájulás kerülgetett, mikor megláttam.
2010. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma megint véres volt :S

Arra tudok gondolni, hogy pár hete volt hasmenése, majd észrevettem, hogy az okozza, hogy felette a galambsz.art, mióta nem engedem neki, nincs hasmenése. Talán ettől lehet a vérzés. Most "nincs pénzem", tudom sz.ar duma, nekem se tetszik ha ezt mondják kifogásnak, de most tényleg nincs, vállalkozunk és nincs bevétel :S De odafigyelek rá, és amint lesz, és még mindig véres, elviszem orvoshoz. Amúgy semmi baja, nincs leverve, játszik mint egy bolond, eszik is.

2010. dec. 21. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van valami változás, elvitted dokihoz, írd meg!
2010. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!