Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb macskaalom?

Angelica1992 kérdése:

Melyik a legjobb macskaalom?

Figyelt kérdés

Anyumék először Biolux-t vettek, de most, mikor kezdett elfogyni elmentem és vettem szilikátosat.

Egy napja se használják a cicák, de úgy tűnik, hogy nem vált be. Ugyanúgy érezni azt a szagot, amit nem kellene.

Gondolom a szilikátos almoknál is vannak különböző márkák.

Melyik a legjobb?


2010. dec. 21. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Multifit Biofresh, nagy lila zacsis, 20 kilós kiszerelésben lehet kapni Fressnapfban. Nem váltanék.
2010. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én mindent kipróbáltam, az olcsótól a drágáig. Amikor azt a márkát ajánlották, aminél végül kikötöttem, hiába dícsérték, hogy milyen jó, hány éve használják meg hogy ÖKO teszten is átment... de aztán kipróbáltam. És most és itt, azoknak is ajánlom, akik itt más márkákat dícsérnek, mert ez elérhető áron van és tökéletes! Nagyon jó csomóképző, szagot nem érezni.


A macskák Winston-t vennének!


400 Ft körül van az 5 kg-os a Rossmanban. SÁRGA CSOMAGOLÁSÚ. Gyakran van akcióban és a pontjaidat is gyűjtheted...meg persze be is válthatod, akkor még olcsóbb...

2010. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekünk a Scoopfree Automata és alom nagyon bevált, nagyon szeretjük, hogy nem kell takarítani. Tökéletes egy sokat dolgozó, utazó családnak.
2011. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!