Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy a macskám...

ShamanLunaa kérdése:

Mit csináljak hogy a macskám ne karmoljon?

Figyelt kérdés
Egyfojtába karmolozik,harapdál
2010. dec. 27. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig, vagy csak játék közben vadul be?
2010. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki kaparófát, jó nagyot és tartósat. Ha játék közben is azzal szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni, kicsit óvatosabban játszol vele.:S
2010. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó!!!

amúgy mindig karmol,mindenkit!

2010. dec. 27. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem szokott hozzá rendesen az emberhez és fél. Türelmesebbnek kell lenni vele, lassítsatok a tempón és adjatok időt neki.
2010. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De már 6 éve lakik nálunk (:
2010. dec. 28. 12:01
 6/8 A kérdező kommentje:

de ha megsimogatjuk akkor egy idő után megunja és a kezünkre kap.

miért?:O

2010. dec. 28. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:

A nevelésen kívül van egy triviális megoldás: le kell vágni a karmait, főleg a tűhegyes végét!


Ehhez kell némi gyakorlat, ezért legjobb ha megkérsz valakit (pl állatorvos v. állatkozmetikus) hogy mutassa meg hogy meddig szabad! Vigyázni kell nehogy belevágj az élő részbe.


Én rendszeresen vágom a cicámét és így sokkal kevesebb a karmolás, pedig elég vadul játszik. A karmát mondjuk nem engedi ki. De ha nincs levágva, belém akad...

2010. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nogi válasza:
Az én cicámmal is ez van és már levágtam a körmét de még igy is karmol és harap.A kezem már tele van karmolással..
2011. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!