Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okozhatja-e a fogváltás az...

Okozhatja-e a fogváltás az alsó ajak körüli szőr kihullását?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos cicám van, és azt vettem észre, hogy egészen az alsó ajka közelében hiányzik a szőr. 2 oldalt pedig 2 kis sebet fedeztem fel, nagyjából oda esnek, ahová a szemfogak. Lehetséges, hogy ez a fogváltással járó irritáció miatt van? Különben nagyon élénk, jó az étvágya, szép a szőre, de azért aggódom. :(
2010. dec. 27. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem lehet, h odavakar, mert fáj vagy viszket beki egy picit. Én ilyet anno nem tapasztaltam a cicámnál. Remélem, megoldódik az ügy, és nem lesz belőle doki!
2010. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg kivakarja, kidörzsöli, mert fáj neki. Ez kb. olyasmi reflex lehet, mint a kisgyerekeknél az ujjrágás. Szerintem teljesen normális. Várj, míg kinőnek a fogai, akkor biztos visszanő majd a szőr.
2010. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angelica1992 ***** válasza:

Én még nem tapasztaltam ilyesmit a cicáimnál, de nem hangzik valami jól :/

Szerintem kérdezősködj itt; www.haziallat.hu

2010. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!