Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miután a macska fogai kihullot...

Miután a macska fogai kihullottak (fogváltás), kb. mennyi idő múlva bújnak ki az új fogai? Kell valamit változtatni az étrendjén? Mit egyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

nm egyszerre hullanak ki a fogai, hogy úgy nézzen ki mint valami 80 éves nagyi akinek nincs foga.

Nyugi, mindig lesz foga amivel tud rágni, esetleg főt húst főzz meg neki forró vízben, és az akkor könnyen lejön a csontról, én most azt adom a cicámnak, neki is fogváltásos napjai vannak.

2011. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön jött a köv fog, végülis az nyomja ki a régit, v nem? Amúgy ha úgy látod tudja enni az eddigi kaját, akkor nem kell semmi.
2011. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én cicám is most van fogváltós időszakában. Ugyanúgy majszol, mint eddig. Nem is vettem volna észre, ha nem játék közben potyog az orrom elé a foga. Először megijedtem, hogy mitől jött kis ennyitől a foga, aztán rájöttem, hogy valószínűleg váltja a fogait :)
2011. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!