Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam le a macskám...

Hogyan szoktassam le a macskámat arról hogy belemásszon a kádamba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 00:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem szomjas és igy mutassa ki. az enyém is igy csinált, de egyszer nagyon megjárta, a kád tele volt vizzel s neki ugrásból bele ugrott, azóta meg sem közeliti. nagyon vicces volt, majd meg szakattam a röhelytől.
2011. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
engedd rá a forró vizet.
2011. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 jeplah ***** válasza:
0%
Szerintem ha belefutod 1 kád vízbe akkor többet nemfog beleugrani!
2011. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 jeplah ***** válasza:
0%
Nekiugrásból nekiugrott grt
2011. nov. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
az első válaszoló vajon honnan gyűtt?
2011. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%
már velem is többször előfordult, a legegyszerűbb megoldás ha sósavat öntesz a kádba majd a hajszárítót beledobod.
2011. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
73%

Az első válaszoló jól mondja, ne tessék piszkálni. Nekem négy macskám van, és egymástól eltanulták a dolgot. Valóban vicces dolog (aki már fürdetett macskát bolhák miatt, az tudja, hogy miért), csak utána nehéz padlótörlővel végignyalni a lakást, arra a merre jár! :)


Hogy a kérdésre válaszoljak: a macskák természetüknél fogva hajlamosak olyan helyen "mosakodni", ahol látszólag tisztaság van. Mint például a zománcozott fehét színű kád. BTW épp olyan jól meglátszik rajta a fekete macska szőre, mint a fehéré a sötét fotelben... főleg ha még tépdesi is.. :D

2011. nov. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Nálunk a kád dugója szokott eltűnni...hiába csukom be az ajtót,az egyik cicám megtanulta kinyitni,aztán beül a kádba,játszik kicsit a dugóval,majd eltünteti...a máik cicám meg a csapot szokta megnyitni...szóval ha a tiéd nem tudja kinyitni az ajtót,akkor egyszerűen csukd be,vagy ha ennyire zavar,hogy a kádban van,spriccelj rá egy kis vizet(nem sokat,az majd elrettenti).Esetleg naranccsal,vagy citrommal is próbálkozhatsz,az enyémek utálják az illatát
2011. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
45%

Miért baj ha belemegy? Na mindegy..


Egy nap többször cseréld a vizét, mindig legyen kinn neki, és figyelj arra, hogy ne dobálja bele az ételt, mert akkor gusztustalan lesz, és nem fog neki kelleni, ha mindig van neki kinn száraz étel, akkor nagyobb tálka víz legyen neki, mert attól borzasztó szomjas, ha egy nap felvizezett tejet adsz neki, akkor meg biztos nem lesz szüksége kiegészítésre. Nem tudom mennyire itattad eddig tejjel, de ha még nem nagyon, akkor vigyázz mert nagyon sok macska allergiás a laktózra, ezért csak laktózmentes tejet szabad adni nekik..

2011. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Napok óta ugyanezzel a problémával küzdök. Nem tudok én sem rájönni miért van ez. Szerintem unatkoznak és játszani-nézelődni akarnak. Csupa sár lesz a kád már unom takarítani..
2011. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!