Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat kiengedtem az...

A macskámat kiengedtem az utcára szilveszterkor (most) és nagyon nagy a durrogtatás, és ha itthon ilyet hall akkor elfut. Lehetséges az hogy nem jön vissza?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy árkon bokron túl rohant és nem talál vissza?
2010. dec. 31. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Vissza fog jönni, ne aggódj! Ha a macskák megijednek, általában nem messzire szaladnak, hanem inkább bebújnak valahová, vagy felmásznak egy fára. Aztán ha vége a veszélynek, előjönnek.
2010. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy is kiszokott menni, akkor majd visszajön. Ha most engedted ki először, akkor meg várd a csodát.


A kutyákra jellemző, hogy elvesznek, főleg azért, mert ilyenkor kiszabadulnak a kertből, amit amúgy nem szoktak és rohannak mint valami őrült, aztán meg nem tudják hol vannak. A macska meg amúgy is kint mászkál, ha az elfut, akkor nem vaktába fut szokatlan helyen.

2010. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Az enyémmel is ez van. =( De valószínűleg a szomszéd fáján ücsörög, mindjárt meg is nézem.
2010. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A macskák általában hazatérnek, de inkább keresd meg, amíg még nem zendítenek rá nagyon, és tartsd bent reggelig. (Ha egyébként is kint lakik, akkor elég egy doboz, bele egy kinőtt, lyukas rongydarab - vagy az öled.)
2010. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már elég sok ideje kint van.. nem most engedtem ki először.. 3 hónapja naponta kimegy
2010. dec. 31. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Az enyém már haza is jött, itt alszik mellettem. =) Kb 3 órát volt kint, aztán az ajtó előtt ücsörgött. Visszajön a tiéd is, ne félj. ^^
2010. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Brigi ^^ ***** válasza:
Volt egy állatvédelmi felhívás vmikor, h szilveszterkor az állatokat bent kell tartani, mert különben megijednek a zajtól és vissza sem jönnek... keresd meg és tartsad bent!!:)
2010. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ááhj.. nemtalálom azóta seeem!!
2011. jan. 1. 00:35
 9/14 anonim válasza:
Drukkolok, hogy meglegyen. Írdd ám meg, ha megvan.
2011. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megvaan :D egész éjszakát kint töltötte reggel nyolckor talált vissza már 6 órája eszik alszik felváltva..
2011. jan. 1. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!