Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon vagytok mindig a...

Otthon vagytok mindig a kutyátokkal szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Én sose voltam szilveszterezni még mióta megvan a kutyám,mert nagyon fél és ilyenkor én is nyugodtabban vagyok ha tudom hogy nincs semmi baj.Ti is igy vagytok vele?
2009. dec. 31. 23:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és Boldog Új évet mindenkinek!!!
2009. dec. 31. 23:31
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én itthon vagyok most vele Golden Retriever épp itt fekszik mellettem ilyenkor nagyon fél és igényli a szeretet 2 éves.
2009. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most spec itthon vagyok, de ha nem vagyunk itthon, mindig benyugtatózzuk egy kicsit. Nem nagy adagot kap, csak hogy ne őrüljön meg a tüzijátéktól. Mert amúgy begolyózna szegénykém...:( Ja, de végülis ma is kapott, szóval egész nyugodt. :)
2009. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen itthon.Kinti kutyám van de most itt van benn velem.Nem szeretném stresszhatásnak kitenni.Internetezek ő meg itt liheg a lábamnál.
2009. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itthon.

Itt szuszog mellettem :-)

Idős kutyus már, ennyivel tartozom neki.

Boldogabb új évet mindenkinek :-)

2009. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyok, kutya meg apámnál, apám meg valahol bulizik, így most egyedül van szegény, pedig nagyon szokott félni.
2009. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sajnos nagyon stresszelnek, nincs szívem őket egyedül hagyni. Még benyugtatózva sem.
2009. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Nekünk még kölyökkutyánk van, a lakásba beengedtük, de nyugtató nélkül is elaludt, lustálkodott egész idő alatt, míg elmentünk egy kicsit mamához.

Fel sem veszi az ilyeneket. Most egy kicsit, szertelen, vidám, mert most gyógyult fel egy lábujj törésből. Lekerült a kötés, és most ugrándozik

2010. jan. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

a szitu:

macskák a fürdőben

a görim itt a szobában

a kutyák a nappaliban

BUÉK

2010. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk elég nagy, így minden évben volt olyan, aki itthon maradt szilveszterre, így sosem voltak egyedül. Idén én maradtam itthon, a kutya a lábamnál alszik, az egyik macska a radiátor alá bújt be, a másik meg a karácsonyfa alá :D A harmadik sajnos kinn van valahol :(
2010. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!