Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tünhetett szegény macskám...

Hova tünhetett szegény macskámnak a kiscicái?

Figyelt kérdés
szisztok! volt egy 10-12 éves macskám...már kb. 15x fialt... mindegyik macska amiket fialt ELTÜNT!!! hova mehettek?? kérlek írjatok, mert most is fialt (nem rég 2 napja) és nem szeretném ha ezek a kölykei is elmennének!
2011. jan. 1. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a kiscicák vakok 7 napig,így nem mennek sehova.De ebben a hidegben nem sokáig bírják.Az anyjuk eldugta Őket valahova.Kövesd,hogy hova megy.
2011. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eltűnt az anyamacska is? Mert őt múltidőben írtad!

Ilyenkor szült a macskád, jesszus! Nekem ha szült régebben, az is április környékén, vagy ősszel!

Mi akarsz a kölykökkel? Szerintem ha megakarsz tartani cicát, mindenképpen egy kis dobozt rakj neki meleg helyre (ilyen hidegben persze csakis a lakásba!!!) különben kihülnek és meghalnak a kiscicái:(

Két dolog lehetett:

Szomszédba szülhetett, ahol elteszi lába alól

Halva születtek,megette őket, vagy megfagytak:(


Amit tehetsz:

1. ivartalanítsd az anyacicád-bár már szegény öreg hozzá.

2. ha szülni akar, előtte mutasd meg neki a dobozkáját, béleld ki, és tedd bele, simogasd meg, és akkor oda szül majd.

2011. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ragadozók megeszik a halott kicsiket.
2011. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
HA ennyi idősen szült szerencsétlen macska, akkor valószínű, hogy nem vltak életképesek a kölykök. Pláne azután, hogy eddig is folyamatosan ellett. Te nem tudod, hogy ez mennyire törnkre teszi egy állat szervezetét. Ennyi idősen otthon a melegben kéne őt szeretgetni és nem hagyni kint a mínusz 10 fokban egyedül elleni. Ne haragudj, de így gondolom, mert te felelsz érte, ő a te felelőséged kéne, hogy legyen. :-(((
2011. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekema a volt cicám sokszor fialt.

Azért vitt el a kölykeit mert féltette.Volt amikor pincébe,szomszédudvarára meg illyen helyekre fialt.Sztem tegyétek a cicát be a házba és csak az anyacicát engedjétek ki..

2011. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is voltak már kiscicáim és mivel megnéztétek/ha megnéztétek/ akkor azt hiszi hogy nincs biztonságban a kicsi ezért elviszi őket.. mi rá 1 órára sehol nem találtuk a kismacskákat de mivel követtem az anyamacskát ezért meglettek :)
2011. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!