Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindent lepisil! Mit csináljak...

Mindent lepisil! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
még nincs ivartalanítva kislányom,anyagi okokból,ehónap végére tervezzük. de kezdek megőrülni tőle. mikor nem is tüzel,képes odajönni mellém és lepisilni ami talál! párszor fogtam már meg így,és mikor alomközelben volt,menetközben helyeztem át a trónusára,de hihetetlen,hogy hetente 2x lepisálja az ágyneműt,a többi napon meg a ruhákat! mikor idekerült azonnal szobatiszta lett,csak kb másfél hónapja tüzelget,de azóta elviselhetetlen...már büntettem,jutalmaztam,szidtam,tutujgattam,de nem elég... Mihez kezdjek vele addigis amíg nem lesz ivartalanítva? sima fekete házicicáról van szó.
2011. jan. 3. 06:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az egyik kandúrom be akart jönni az ablakon, kinyitottam. Majd mielőtt bejött volna, beszélgetni volt kedve. Beszélgetés közben észrevette, hogy egy másik cica is bent van a szobában. Megfordult és megjelölt. Pillanat volt az egész, még félre ugrani sem volt időm. :-) Erről nem lehet leszoktatni őket, mert ezzel jelzik a másik cica felé, hogy ez az ő tulajdonuk vagy területük.
2011. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyáron egyetlen egy macskánk volt, plusz két félős anyukacica, akik mindig rohantak el előlünk, d kajálni azért jöttek, ha elmentünk onnan. Az az egy egy jól megtermett kandúr. Egész nyáron jelölni akart engem, néha sikerült is neki... azt hittem agyoncsapom mostmár :) Idepottyant a két anyától rossz kis kandúromnak hála néhány kiscica, abból 4 maradt itt, 3 lányka, egy fiú, kb fél éves 2 nagyobb, és 4 hónapos 2 kisebb. Ők is bejárnak a hideg elől, plusz a nagy kandúr is sokat van itt, de leszokott a jelölgetésről... nem szereti a kicsiket, nincs hozzájuk türelme, de elvan mellettük, nem bántja őket, max odacsap meg odamordul, ha megtámadják a farkát pl. Meglátjuk, nyáron, amikor tüzelnek a macskák ismét jelölget-e...
2011. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szard le
2011. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én már ettől vagyok ki idegileg, hogy mit fog újra lehugyozni ez a d*g... és még megszabadulni sem tudok tőle, mert a páromé... kirakni sem tudom, mert sz*r gyenge immunrendszere van, és AZONNAL megfázik... állandóan ettől parázok már, olyan dolgokat csinál, amikre nem is gondolnék, sokkot kapok tőle folyamatosan, már elegem van ebből a stresszből...
2021. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!