Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek 3 éves ivartalaníto...

Mit tegyek 3 éves ivartalanított, lakásban tartott nőstény macskámmal, aki mindent lepisil? Pl. Szőnyeg, ágynemű, stb. Kezdek besokallni!

Figyelt kérdés
Félénk macska. Az alom rendszeresen kivan cserélve. Mivel érjem el, hogy ne tegye? Kiskora óta csinálja.Lehet valami köze hozzá, hogy egy 4 éves nőstény is van a lakásban, és az idősebb a domináns?
2009. okt. 1. 13:30
 1/4 anonim válasza:
17%

Először is menj le a pincébe. Ott biztosan találsz valamilyen kerti szerszámot (legideálisabb a lapát). Ezek után, fogj egy kis macskakaját, csalogasd vele ki a macskát az udvarra/utcára/lépcsőházba. Mikor a macska elkezdi enni, emeld magasra a szerszámot, és csap agyon azt a kib@szott dögöt. :)


(Csak vicc volt, nehogy tényleg megtedd!!!!!!!!!!!!!!!!)

2009. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, ez még poénnak is szar volt.. hányinger.

nem normális, hogy felnőtt macska összepiszkítja a lakást. pont mostanában mondta az állatorvosunk, hogy betegség jele is lehet, ha lakásban tartott macska nem az alomba piszkít. meg kéne mutatni a cicát az orvosnak.

2009. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltunk állatorvosnál, de tőle sem kaptam értelmes választ! Valaki! Könyörgöm! Adjon már tanácsot! Csak állatbarát tanács érdekel!Úgy érzem, ha már magamhoz vettem, élete végéig gondoskodnom kell róla, függetlenül attól, hogy milyen. Persze azért nekem is megfordul a fejemben néhány hülye ötlet!Ezt nem tagadom.
2009. okt. 1. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ez a helyzet. Igen, lehet valami betegségtől. De lehet akár stresszhelyzet miatt is. Lehet, hogy nálatok pont ez a gond, hiszen írtad, hogy van egy másik cica is, és a másik a domináns. Próbálj ki valami feromon hatású készítményt (spray), ami megnyugtatja a cicákat. Ezt talán még egy állatorvosi fórumon olvastam.
2009. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!