Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges összeszoktatni őket?

Lehetséges összeszoktatni őket?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves macskánk aki mellé én szeretnék még egyet. Volt már másik csak sajnos tavaly előtt elpusztult. :( Amikor hazahoztuk mellé a másik macskát fújt rá és folyton hányt, nem könnyen barátkozott meg vele viszont utána nagyon közel kerültek egymáshoz. Félek hogy ha hoznék mellé egy kölyök macskát megint fújna rá és baja lenne a mostani macskámnak mert már nagyon öreg. Szerintetek érdemes megpróbálni?
2011. jan. 3. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én már nem "zaklatnám" az öreg cicát egy másikkal. Nem akarok bunkó lenni, de megvárnám míg meghal és csak utána.
2011. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én nagyon sok mindent tudok a macskákról ha többet akarsz erről tudni : www.macsekok.eoldal.hu
2011. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
www.macsekok.eoldal.hu
2011. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő vagyok ezt akartam írni:



www.macsekok.eoldal.hu


Felesleges beütni mert 2 menüpontja van azon kivül nem valami jó!

2011. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lassan 10 éves ivartalanított kandúr cicám. Ősszel születtek kiscicák, először fújt rájuk és duzzogva kikéredzkedett, karácsonykor odabújt hozzá a kismacsek és elkezdte mosdatni és együtt aludtak. Szerintem ez függ a macska egyéniségétől is. Néha elhajtja őket, néha meg együtt alszanak.
2011. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!