Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben tudok segíteni a cicámna...

Miben tudok segíteni a cicámnak, hogy könnyebben felépüljön?

Figyelt kérdés
A cicámat elütötte egy autó és nagyon megütötte a gerincét. A két hátsó lábával nem tudja megtartani magát, csak annyit bír a lába, hogy elmenjen pisilni. Naponta visszük állatorvoshoz, ő ad neki fájdalomcsillapítót és még gyógyszereket. A körülményekhez képest jól van, eszik, iszik rendesen, csak nagyon unja már a fekvést, kéri a simogatást. Kb. mennyi idő még egy ilyen sérülésből felépül és hogyan tudok neki segíteni ebben? Hogyan lehet (ha lehet) felgyorsítani a felépülési folyamatát?
2011. jan. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
tegyél be az alom mellé neki párnát,hogy oda feküdjön,és akkor nem kell annyit mászkálnia pisiléshez,egyébként türelemjáték,és szeretgessétek sokat...
2011. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy nagy ketrecünk abban van berendezve a ,,szobája". Van neki bent alom, a párnája, amin mindig alszik meg etető, itató tál. A baleset 2 napja történt, azóta többször is pisilt, de kakilni még nem. Érdemes adatni az állatorvossal valami hashajtót. azt olvastam bélgörcsöt okozhat, ha nem tudja kiüríteni a bélsárt.
2011. jan. 5. 17:01
 3/8 A kérdező kommentje:

Az előbb elírtam.

Érdemes adni neki hashajtót?

2011. jan. 5. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg az állatorvossal,mielőtt bármit beadsz neki.
2011. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az előbb azt hogy elírtam, úgy értettem lemaradt a kérdőjel.
2011. jan. 5. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Emberi gyógyszert soha ne adj úgy állatnak, hogy nem kérdezed meg az állatorvost. Egészen más testsúlyra, emésztésre vannak kikísérletezve. Megmérgezheted vele.
2011. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel anno egy ilyen kétdést, és nagyon kedves válaszokat kaptam rá. :)

Olvasd el te is őket, hasznosak. Ennél többet tényleg nem tudsz tenni érte sajnos.

2011. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!