Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olcsóbb ivartalanitást?

Olcsóbb ivartalanitást?

Figyelt kérdés
Sok cicám van,és nem szeretném ha tul szaporodnának,szeretném ivartalanitani öket,de iszonyú drága,szinte mindenhol.
2011. jan. 9. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hol laksz?


amúgy nagyon sok akció van, Cirmos Cica Alapítvány pl a felét átvállalja, 3000 Ftot fizettünk így a Tatai Állatkórházban

2011. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%
nyissz
2011. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ahhoz, hogy javasolni tudjunk valamit, jó lenne tudni hol laksz.
2011. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisnita ***** válasza:
100%

Én támogatnám az ötletet kutyák és macskák esetében is. Ha nyernék egy nagyobb összeget akkor biztos, hogy felajánlanám akár a neten ismeretlenek számára is, hogy kifizetem az ivartalanítást a kutyájának/macskájának. És terveimben szerepel egy menhely nyitása is :) A párom azon a véleményen van, hogy én azért nem nyerek a lottón mert ilyen "hülyeségekre" költeném a pénzt. :D Amúgy nálunk már lassan így is menhely van mert mindig hazahozok valami kóbor állatot. Idén ha jól számolom 8 kutya "ment át a kezem alatt", de sajnos az én kereteim is végesek :S

Én várom, hogy nálunk is legyen ivartalanítási akció, a fogápolási akciókat is ki szoktuk használni. Van egy befogadott tacsi keverék kutyám és szerintem ha sikerülne ivartalaníttatni akkor könnyebben találnék neki új gazdit. Mert már volt hirdetve, de eddig sajna nem jelentkeztek érte :(

2011. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!Igen...nem irtam hol lakok:(

Budapesti vagyok(XVIII),de vidékre is levinném öket.

2011. jan. 10. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Szimba Állatorvosi Rendelő

1165 Budapest, Diósy Lajos u. 43.

Dr. Mezősi László


Mi múlt csütörtökön ivartalanítottuk a cicánkat. Fél éves kandúr. 5500 Ft-ba került. Átnéztem a legtöbb rendelőt, ennél olcsóbbat nem találtam.

2011. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok menhely tart ivartalanítási akciót, de konkrét állatorvosokhoz is fordulhatsz esetleg azzal a kéréssel, hogy sok cicád van és esetleg kaphatnál e kis kedvezményt az ivartalanításból. De pl a Mancs-Rancs honlapján most olvastam hogy cica ivartalanítás 1000-2500 Ft körül (sajnos csak Biatorbágyi lakosoknak), mert a menhelyeknek fontos, hogy minél kevesebb kóbor állat legyen, úgyhogy több esélyed van a menhelyeknél :) sok sikert
2011. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mindkettő olcsó és Pesten van. Az olcsót úgy értem OLCSÓ. Akció nélkül is olcsóbb, mint másnál akciósan.

2011. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!