Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet szobatisztaságra...

Kata4422 kérdése:

Hogyan lehet szobatisztaságra tanítani a cicát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó esetben nincs is szükség tanításra. Ha megmutatjuk a cicának az almostálat, rögtön tudja, hogy az mire való. Az én cicáimmal eddig még szerencsére mindig így történt. Több esetet hallottam már viszont, hogy nem így állnak hozzá, de erre majd talán valaki más tud tanácsot adni.
2011. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam annyi volt, hogy amikor hazahoztam, adtam neki enni, aztán amikor végzett felkaptam és be az alomba. Rögtön kakilt, pisilt és egy-két balesetet leszámítva azóta mindig odamegy.
2011. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!AZ már meg volt(abalesetek)talán már hozzászokik,mert reggel odament már az alomba!Köszi mégegyszer is! :D
2011. jan. 21. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
azért, ha többet szeretnél tudni erről, írd be a google keresőbe, hogy cicák - vagy macskák - szobatisztaságra nevelése. Rengeteg linket találhatsz erről.
2011. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!