Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4-5 hetes kis cicát hogyan...

4-5 hetes kis cicát hogyan lehet szobatisztaságra tanítani?

Figyelt kérdés
Ahonnan elhoztam a kis cicát, ott szoba tiszta volt, de az ujj hajét nem tudja meg szokni, otthon már nem használja az almot. ):
2011. okt. 1. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig beletettem az alomba, a mancsával kapargattam, aztán előbb utóbb odaszokott, esetleg olyan almot szerezni amilyen a régi helyén volt, hogy a szaga ugyanolyan legyen
2011. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi így csináltuk. Megfogtam a cicát beleraktam az alomba és elkezdtem "kaparni" a mancsával. Ha ez nem jön be próbáld meg, h a valahova oda kakil a kakit rakd az alomba, és a balesetek helyeit nagyon alaposan mosd fel, h ne érezze a szagot.
2011. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hetes macska, még az anyjával lenne...
2011. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Én is úgy csináltam, hogy ha vhova oda tojt, fogtam, odavittem beledörgöltem picit az orrát, majd összeszedtem a kakikát és együtt elvittük az alomba.Lukat ástam, beleraktam, hogy lássa hova kell.
2011. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a négy-öt hetes cicának még bőven az anyjával kéne lennie!

győződj meg róla, hogy rendesen eszik-e és iszik, foglalkozz vele sokat, mert hamar lett elválasztva! ez nem jó a cicának.

meg kell mutatni neki az almot, a balesetes kakikat meg betenni az alomba ahogy azt előttem is mondták.

ha egy bizonyos helyre csinál, akkor tegyél oda újságpapírt, ami mindig legyen ott, aztán szépen fokozatosan vidd az alom felé, aztán tedd bele az alomba.

2011. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miután evett tedd az alom fölé és addig amig nem végzi el a dolgát ne engedd el. Ha túl sokáig tart masszírozd a hasát.

Remélem bevállik,a kiscica biztos cuki ;)

2011. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmeztetés: EZ A CICA MÉG SZOPÓS,EZÉRT NÉZD MEG EZT AZ OLDALT:

[link]

Az előző válaszoló vagyok

U.i.: Most kezdi ízlelgetni a szilárd ételt

2011. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Tudom, hogy hamar lett elválasztva, de az anyukája eldobta maga mellől a kis cicákat, ezért lett hamarabb el hozva ):
2011. okt. 2. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!