Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány, lassan 9 hónapos macskán...

Lány, lassan 9 hónapos macskának jó a 4,3 kg? Vettem magamnak mérleget és a macskámat is rátettem megmérni.

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 18. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiú cicám is kb. ennyi idős, ő 5,3kg, szóval szerintem tökéletes a súlya a tiédnek is! :D
2011. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én 5 éves lánycicám 4 kg sincs, pedig egyáltalán nem sovány, inkább olyan kis tömzsi, viszont kisebb termetű. A cicák sem egyformák. Ha egészséges, formás és szép a szőre, akkor teljesen mindegy, hány kilót nyom.
2011. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cica fajtájától is függ. Gondolom te a házi cicusról beszélsz, nála kicsit sokallom ezt a súlyt. De ha valóban formás, izmos és nincs nagy pocakja, akkor rendben van a dolog. :)
2011. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy mérni, hogy egyszer veled együtt, utána magadat külön, a kettő különbsége a cicc :)) Szerintem pontosabb súlyt fog adni, legalábis én úgy tapasztaltam.
2011. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk 3 cicánk van. Az egyik már 12 éves lesz, ő csak 3 kg, de jó soványnak is tűnik. Az 5éves cicánk 5 kg, de ő a legnagyobb testű, míg a 3éves 6 kg, de ő olyan "sűrű", hihetetlen nehéznek érzed, meg ránézésre is kövér. A közepes cicánkkal semmi gond, néha ő is meghízik, máskor meg sportos az alkata. Ebből átlagold ki:) Jah és, mi is magunkkal együtt mértük őket.
2011. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az enyém házi macska, de hosszabb a szőre az átlagnál. Lehet, hogy van benne valami keverék. Szerintem a hátul a segge irányában van kb. 5 cm-er szőr is. Hófehér macsek, nem olyan nagy még, de remélem, még nőni fog. A feje nagy. :)
2011. jan. 19. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!