Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cica baja?

Mi lehet a cica baja?

Figyelt kérdés

Van egy lány cicám és mindig a fejét lehajtja és úgy jár , és már nagyon sokan azt mondták , hogy beteg . De azt nem tudták megmondani , hogy mi a baja. A cicám valószínűleg beteg , vagy nem ? És ha beteg mi a neve a betegségnek ?

FONTOS LÉGYSZI A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJ MINÉL ELŐBB !


2011. jan. 20. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel senki nem ért hozzá, esetleg vidd el állatorvoshoz. Nem az a betegség hogy lógatja a fejét, hanem arról lehet következtetni rá, hogy beteg -.-
2011. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és miért nem viszed állatorvoshoz, ha szerinted beteg?
2011. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ÁLLATORVOS ITT NINCS MERT ELÉG KIS KÖRNYÉKEN LAKUNK ÉS ODA AZT MONDTÁK , HOGY MINNEK . HOZZÁNK KB 10-20 KM-re VAN ÁLLATORVOS. A KONKRÉT BETEGSÉG : LÓGATJA A FEJÉT KEDVTELEN

NA AKKOR MI A BAJA ? LÉCCI NE KRITIZÁLJATOK MEG GUNYOLJATOK HANEM INKÁBB A KÉRDÉSRE A VÁLASZT ÍRJÁTOK !

2011. jan. 20. 14:44
 4/13 anonim ***** válasza:

FOGD MÁR FEL, HOGY HA LÓGATJA A FEJÉT ÉS KEDVTELEN, AZ MINDEN BETEGSÉG TÜNETE

valószínű ha külső jel nincs, akkor belsőszervi gond van, és ha nem viszed orvoshoz elpusztul szerencsétlen állat, mert minden betegséget máshogy kell kezelni. Ha rossz gyógyszert adsz neki azzal nyírod ki.

Ilyen egyébként sincs, én is pontosan ilyen környéken lakom, és 0 pénzzel a zsebemben mégis el tudtam vinni a végén a kutyámat orvoshoz

2011. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jah, és neked a cicád nem ér meg 10-20km-t...?

mégis ennyi tünetből honnan a francból tudjuk???

lógatja a fejét kedvetlen.. kismillió betegség közül lehetne válogatni.


22L

2011. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg beteg, neten keresztül senki sem tud távgyógyítani,nem tudom mit vársz a fórumozóktól... Ha vállaltad az állat tartását, meg kell oldanod azt is, hogy állatorvoshoz vidd!
2011. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az állat sorsa a kezedben van, gondolj arra, hogy ő egyedül nem tud elmenni orvoshoz, Te vagy érte a felelős.

Sajnos ez nem olyan kérdés, amire neten keresztül lehet válaszolni.

2011. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

VAN EGY JOBB ÖTLETEM HANEM TUDTOK NORMÁLIS VÁLASZT ADNI AK INKB NE IS IRJATOK

MEG AM TUDOD ÉN MEGTENNÉK 10 20KM-T IS DE NINCS KOCSI AK GYALOG VAGY MI ?

HA NINCS NORMÁLIS VÁLASZ NE IRJ

2011. jan. 20. 15:51
 9/13 anonim ***** válasza:

tömegközlekedésről nem hallottál még????

macska hordozóba a cica, oltási könyv a táskádba, és már mész is.

Gondolod aki vidéken lakik, és nincs állatorvos, se kocsijuk azok közül senki nem hordja állatorvoshoz az állatát??? istenem.... igen vannak ilyen idióták, mint te, de hát istennek többségben vannak azok, akik minden áron elviszik az állatot. akár egy rokon segítségével, akárhogy.


Amúgy meg hülye kérdésre hülye válasz. A cicád BETEG, ÉS IGENIS FELELŐSSÉGGEL TARTOZOL ÉRTE, a te dolgod őt orvoshoz vinni. Mint ahogy írták is, ő megtudja magát gyógyítani? el tud egyedül menni az orvoshoz? felelőtlen gazdi vagy és kész, én elvenném tőled az a szegény cicát.

2011. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Megint egy ilyen kérdés. Minden napra jut legalább egy. Hogy mennyi ilyen ember van mit ezek azt csak félve merem megbecsülni. Úgy szeretném ha ezek is egyszer elkapnának egy súlyos nyavalyát és nem segítene senki rajtuk, hagynák őket szenvedni. Annyira megérdemelnék.
2011. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!