Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt szeretném megkérdeznoi...

Szabó kata08 kérdése:

Azt szeretném megkérdeznoi hogy most fialt meg a cicám és a cicák mind külön burokba voltak ésa első két cica után kijött mindig a méhlepény de az utolsó után nem . Mi baja lezs ha nem jön neki ki? úgyen nem döglik meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vérmérgezést kap, és "megdöglik".... Pff... Gratula, látom nagyon szereted...
2011. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hívj azonnal orvost. Elkábítja, és kiszedi a bent maradt cuccot, remélhetőleg még nem késő. Hogy van a cica?
2011. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

18:13

te okos, az állatokra mindigis azt mondják hogy "megdöglik" nem meghal.

2011. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kizárólag azok, akiknek nem más az állat, mint fogyóeszköz, egy tárgy ami bármikor eldobható! Gondolom, te is pontosan ide tartozol... Aki szereti, az nem mondja SOHA, hogy megdöglött...
2011. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Tavaly írtam egy dolgozatot az elhunyt kutyámról!Felolvastam az osztály előtt és a tanár azért adott rosszabb jegyet,mert azt írtam hogy meghalt és nem azt,hogy megdöglött!Erre van valami szabály,de nekem sem tetszik!Milyen alapon kell az embereknek meghalniuk az állatoknak meg megdögleniük?Mi valami felsőbbrendű intelligencia vagyunk vagy mi a fene?:@
2011. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a nagy magyar helyzetet -állattartás terén- pontosan tükrözi a tanár hozzáállása is... Hosszú még az út Európába, ami ezt a dolgot illeti...
2011. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jajj haggyátok már ezt. arra nem gondoltok hogy még benn van pár cica? nézd meg a hasát! ha visz nincs több cica bennt neki akk nem tudom.. előzők.
2011. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1, Nem, nem hagyom!

2, Igen, gondoltam rá de több mint valószínű úgyis hiába írom, hogy vigye orvoshoz, és ugyan mi a fenéért is kellett hagyni elleni, mikor milliószámra kóborolnak az utcán a macskák...

2, Te IS tanulj meg fogalmazni (az íróval egyetemben)....

2011. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azon lovagoljunk h miért szült a cica, ez már történelem. Vidd el a cicát, és ivartalanítsd is amint lehet (tehát AZONNAL amint az orvos javasolja)
2011. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem senkinek semmi joga nincs abba beleszólni, hogy születnek-e náluk cicák vagy nem. akiknál pedig születnek nem azok tehetnek arról h mások így meg úgy elhanyagolják és elkóborolnak a macskák... -.-
2011. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!