Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet feljelenteni állatkí...

Hol lehet feljelenteni állatkínzót, úgy hogy tegyenek is valamit?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ma azzal dicsekedett, hogy tegnap megölt egy macskát. Fecskendőt tövig a nyakába nyomták és hypo-t nyomtak a szerencsétlen állatba. Szeretném, hogy megkapja a s bümtetését. Hogy, élehetne ezt mengtenni? Sajnos bizonyíték nincs!
2009. febr. 3. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendőrségen be lehet jelenteni. Állat védőket/menhelyet lehet "riasztani". Ha már elpusztult rendőrség!

Fizessenek meg érte!

2009. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tanú kell, arra készülj fel- és az Te leszel, mert neked elmesélte... Ugye leszel? Potyognak a könnyeim...

Szívesen tolnék hypót a seggébe én is...

2009. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leszek! Hogy ne lennék!! Bármit megteszek, hogy megfizessen érte. Nemértem miért nem inkább a saját anyjába tolta. Még röhögnék is rajta.
2009. febr. 3. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos Magyarországon még nincsenek az állatok jogait védő törvények. Maximum pénzbüntetést kap... (kb. 100 ezer ft körüli összeg). Igazából csak azt tudod csinálni, hogy megpróbálod felvenni őt, amikor bántani akar egy állatot, videó felvétellel többre mész.
2009. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van állatvédelmi törvény, akár le is csukhatják érte! ...bár erre még én sem hallottam példát sajnos. Istenem. Ma is olvastam egy szörnyűséget, nem hiszem el, hogy nincs valami megoldás.

Utolsónak: gondolod, hogy az embernek a videófelvétel az első dolga, ha állatkínzást lát? Tudom, hogy jó szándékkal írtál, nem bántásból reagáltam így, csak dühös vagyok és megszakad a szívem szegényekért...

2009. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyósomék szomszédja légpuskával lövöldözte régen a cicákat. A rendőrségen azt mondták, bizonyiték kell, h kint használta a légfegyvert és akkor sem a cicák miatt kapna.
2009. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!